Apartmány Kornelija Chorvatsko, Šibenik
Petr Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Petr Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marcela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená. Jídlo super, voda čistá. Jen v okolí nic není, kam večer jít na procházku, do města...
Skvělá dovolená. Jídlo super, voda čistá. Jen v okolí nic není, kam večer jít na procházku, do města...
Čistá pláž i voda. Na pláži je i bar. Cesta na pláž nebyla tak špatná. Chodili jsme jen na jednu, vyhovovala nám.
StravaMěli jsme polopenzi. Snídaně stačily, ale chyběl mi jogurt, ovoce, zelenina... Vždy byl chléb, sýr, salám, džem, med, máslo...(občas vejce). Večeře byly jednotné. Polévka, hl.chod + salát, menší dezert. Porce velké a moc dobré. Vaří s láskou.
UbytováníMěli jsme pokoj v přízemí, bez klimatizace. Vše čisté, lednice na pokoji, voda tekla tepla...;-) Blízko bazénu a "restaurace", takže večer může být rušno, ...
SlužbyVyužili jsme bazén a ping pong... Bez problémů.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nam líbila.
Dovolená se nam líbila.
Plaze hezké. Lidi nebylo mnoho. Voda opravdu průzračná.
StravaVarili jsme si sami. Obchody byly daleko, pekarny k nenalezeni.
UbytováníSkromné ubytování. Zřejmě odpovidalo nizke ceně.
SlužbyMoznost nákupu pres pani majitelku.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jozef M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 8 800 Kč za os.
Tibor Vörös
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ostrov byl velmi hezký a skvělý, jen byl krátký, bohužel na ostrově je mnoho zajímavých míst, která jsme kvůli nedostatku času nemohli navštívit.
Ostrov byl velmi hezký a skvělý, jen byl krátký, bohužel na ostrově je mnoho zajímavých míst, která jsme kvůli nedostatku času nemohli navštívit.
K moři se dalo dojít krátkou procházkou po strmém svahu, kvalita vody byla dobrá a nebylo tam přeplněno.
StravaNežádali jsme o stravování
UbytováníKvalita pokoje byla dokonalá, krásně a pečlivě vybavený, chyběla mi mikrovlnná trouba, jeho umístění bylo velmi dobré s krásným výhledem na moře.
SlužbyV pokoji byly všechny pohodlné služby, což pro nás bylo velmi pozitivní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Miroslav H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martina H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslav L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Matej Šajbidor
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovy dojem je pozitivny az na to ubytovanie ktore bolo hrozne
Celkovy dojem je pozitivny az na to ubytovanie ktore bolo hrozne
Ubytovanie bolo hrozne, nevyzeralo ako na fotkach, mala izba na prizemi
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marek Janata
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobrá dovolená - dobrá cena
dobrá dovolená - dobrá cena
v pohodě i pro děti od 2 do 7 let, přístup dobrý
Stravaměli jsme vlastní
Ubytováníbez závad a problémů - lepší než jsme čekali
Službyv pohodě kromě toho, že majitel moc nezvedal telefon a neznal klíč od wi-fi (nakonec byl na papírku zapadlém pod televizí - takže v podstatě náš problém :)) jinak spokojenost maximální
David K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Viktor B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Návštěva Rogoznice byla naše první a velice rádi sem pojedeme znovu. Velice příjemné přístavní městečko.
Návštěva Rogoznice byla naše první a velice rádi sem pojedeme znovu. Velice příjemné přístavní městečko.
V popisu ubytování je informace o tom, že se pláž nachází 150 m od apartmánu, to je jen částečná pravda. Je fakt, že moře je 150m. Jedná se však o menší přístav, kde se dá koupat, ale z mého pohledu, je lepší ujít cca 300m, kde nejsou zakotveny lodě. Toto místo má jemnější štěrkovou pláž vhodnější pro děti. Bohužel moře je v tomto místě dost znečištěné. S rodinou jsem chodil cca 450m na centrální pláž, která byla k naší naprosté spokojenosti. Dá se zde zapůjčit například plážový servis v podobě plastového lehátka za 30 kun na den. Půjčují i nafukovací čluny nebo za 15 kun slunečník bez kterého budete na pláži opravdu jako v pečící troubě. Slunečník jsem si zapůjčil první den a poté jsem v nedalekém Kauflandu zakoupil za 50 kun vlastní.Jsou zde i dva bary, kde koupíte zmrzlinu, nápoje nebo hranolky. Vše za přijatelné ceny. Pláž je tvořena oblázky o velikosti cca 2 - 5 cm. Určitě doporučuji používat koupací obuv a vhodné podložky na ležení. Moře krásně čisté. U této pláže jsou i dva nafukovací aqua parky. Jeden pro menší děti a druhý pro pokročilejší plavce. Vzhledem k počtu českých turistů, máte pocit že jste doma.
StravaStrava byla vlastní, takže hodnocena dobře. Pokud máte pocit, že vše potřebné k vaření musíte vozit z domova za lepší cenu, tak klidně nechte chladící boxy a igelitky jídla doma. Je to zbytečná zátěž na cestu. Zhruba 25 km je Kaufland, kde koupíte naprosto vše za srovnatelné ceny. V Rogoznici je dost restaurací nebo pekárna hned vedle promenády asi 1,5 km od apartmánu. Do pekárny jsme chodili na fantastickou pizzu za 85 kun pro celou rodinu. Kuchyň je vybavena na běžné vaření. Není zde rychlovarná konvice, doporučuji vlastní.
UbytováníK ubytování vlastně není co dodat. Vše potřebné je zde uvedeno. Fotky odpovídají skutečnosti. Jedná se o starší dům se starším nábytkem. Já s rodinou využil apartmán pro tři osoby. Byla zde jedna novomanželská postel a jedna samostatná. Matrace na můj vkus a záda dost měkké. V ložnici je stropní ventilátor. Koupelná starší. Proti apartmánům v Itálii je tento čistý bez nutnosti generálního úklidu. Majitelé jsou velice příjemní. Pan majitel nás několikrát pohostil výbornou domácí rakijí. Musím uznat, že ve čtyřiceti stupňovém vedru moc nezahřála. Jsme pozváni i na příští rok a i když nejsem zastáncem opakovaných návštěv stejného letoviska, sem velice rádi pojedeme znovu.
SlužbyParkování přímo na pozemku apartmánu. Čisto.
Marian S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dojem z dovolené je pozitivní .
Dojem z dovolené je pozitivní .
Pláže čisté ,kamenité ,voda průzračná.
StravaStrava vlastní a okolní restaurace nabízejí bohatý jídelníček.
UbytováníProstředí a ubytování hezké ,ale vybavenost apartmánu by mohla být bohatší.
SlužbySoukromý apartmán služby neposkytoval.
Jaromír Pavelka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bez problémů,podle očekávání.
Bez problémů,podle očekávání.
Pláž štěrková,ale hodně schodů.
Stravadobré.
UbytováníJednoduché,čísté.
SlužbyOK
Olivera Shubara
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidnější penzion na Makarské riviéře s příjemnou paní provozní, se kterou se domluvíte česky.
Klidnější penzion na Makarské riviéře s příjemnou paní provozní, se kterou se domluvíte česky.
Hlavní pláž kousek od penzionu je krásná a široká, ale stále plná se spoustou děti a kuřáků. Stačí ale poodejít stranou a dají se najít klidné koutky. Všude je dostatek borovic se stínem. Moře úžasné.
StravaDobrá domácí strava, snídaně každý den trochu jiné, chybí čepované pivo. V okolí hodně restaurací s výbornými mořskými specialitami a vynikající zmrzlinou. Stánky s čerstvým pečivem, ovocem a zeleninou, místním vínem, 3 obchody. Pivo drahé a ne moc dobré.
UbytováníZrekonstruovaný penzion s výbornou klimatizací na každém pokoji, balkóny s výhledem, pokoje se základním vybavením.
SlužbyPřátelský přístup, široká nabídka výletů, zvláště doporučuji plavby organizované paní Mirkou.
Hana A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkná dovolená, vyšlo krásné počasí.
Jako obvykle při autobusové dopravě pro příjezdu čekání na uvolněný pokoj , v našem případě od 7 h. ráno do cca 14 h. Při odjezdu uvolnění pokoje do 10 h a odjezd v 19 h. V případě hezkého počasí se lze ještě koupat, jinak je to nekonečné čekání.
V případě penzionu JOZE je umožněno dát kufry před budovu ke zdi, kde celý den praží slunce, mělo by se umožnit dát zavazadla dovnitř do malého vestibulu.
Pěkná dovolená, vyšlo krásné počasí.
Jako obvykle při autobusové dopravě pro příjezdu čekání na uvolněný pokoj , v našem případě od 7 h. ráno do cca 14 h. Při odjezdu uvolnění pokoje do 10 h a odjezd v 19 h. V případě hezkého počasí se lze ještě koupat, jinak je to nekonečné čekání.
V případě penzionu JOZE je umožněno dát kufry před budovu ke zdi, kde celý den praží slunce, mělo by se umožnit dát zavazadla dovnitř do malého vestibulu.
Uvádí se vzdálenost od moře 80 metrů, není tomu tak, je vyšší, nejméně 200 m. Pláž se uvádí jako oblázková, je ale kamenitá, udržovaná v čistotě. Poblíž jsou malé obchůdky s možností nákupu ovoce, zmrzliny a dalšího občerstvení.
Pláž využívají především rodiny s malými dětmi, takže pro toho, kdo hledá klid na pláži, to opravdu není. Na pláži se dá říci, že je hlava na hlavě. Kdo si ráno neobsadí lehátko, má později smůlu.
Snídaně dobré, chybělo sladké pečivo (přitom v popisu zájezdu je uvedeno).
Večeře průměrné, vynikající polévky, hlavní jídlo horší, čekala jsem něco lepšího. Nabídka ze tří jídel, ovšem to třetí je pro dospělého celkem nezajímavé, např. krupiční kaše apod. Dezert např. jablko, kousek melounu, malé sladké pečivo z obchodu, nic domácího, někdy nic.
Ubytování standardní, s klimatizací, malou koupelnou a WC, dle mého názoru v souladu s cenou.
SlužbyDelegátka přítomna takřka neustále v penzionu, velmi příjemná a vstřícná. Atmosféra velmi domácká.
Petr Němec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Náš celkový dojem z dovolené je vynikající. I přes to že autobus při odjezdu dorazil o 45 minut později z důvodu komplikací na D1 velmi jsme ocenili že nás CK informovala o této skutečnosti formou SMS. Cesta tam i zpět se odvíjela po nové trase přes Maˇarsko a díky kvalitním řidičům byla srovnatelná a komfortní jako ta loni. Poněkud horší je kvalita služeb na zastávkách které jsou kratší než jsme byli zvyklí ale zase je dobře že se zbytečně nečeká. pobyt v drveniku jsme si již tradičně užili. Městskou pláž nevyužíváme, chodíme do swimming aera na skály s vybetonovanými plošinkami kde je větší soukromí.Od lośka tam přibyly palmové slunečníky ala maledivy což je sympatické ale ubylo vstupů do može ve formě schůdků z nerezi. na celé pobřeží zůstaly jen jedny ale dá se to zvládnout nejsou však příliš bepečné. Využili jsme cestu na Hvar trajektem spojenou s koupáním a posezením u kávy a pivka. Výlet byl velmi idilický stejně jako celý pobyt. Ríkáme známým že jedeme do mořských lázní Drvenik.
Náš celkový dojem z dovolené je vynikající. I přes to že autobus při odjezdu dorazil o 45 minut později z důvodu komplikací na D1 velmi jsme ocenili že nás CK informovala o této skutečnosti formou SMS. Cesta tam i zpět se odvíjela po nové trase přes Maˇarsko a díky kvalitním řidičům byla srovnatelná a komfortní jako ta loni. Poněkud horší je kvalita služeb na zastávkách které jsou kratší než jsme byli zvyklí ale zase je dobře že se zbytečně nečeká. pobyt v drveniku jsme si již tradičně užili. Městskou pláž nevyužíváme, chodíme do swimming aera na skály s vybetonovanými plošinkami kde je větší soukromí.Od lośka tam přibyly palmové slunečníky ala maledivy což je sympatické ale ubylo vstupů do može ve formě schůdků z nerezi. na celé pobřeží zůstaly jen jedny ale dá se to zvládnout nejsou však příliš bepečné. Využili jsme cestu na Hvar trajektem spojenou s koupáním a posezením u kávy a pivka. Výlet byl velmi idilický stejně jako celý pobyt. Ríkáme známým že jedeme do mořských lázní Drvenik.
Městská pláž je hezká čistá ale přeplněná během dne. Raději jsme využívali plošinky z betonu a schůdky do vody na skalách které však nejsou přilš bezpečně ukotveny a zůstaly jen jedny. Také jsem využili přírodní kou pání na skalách u majáku na Hvaru. Idila za předpokladu že není rozbouřené moře.
StravaMusíme ocenit kvalitu polopenze v Kanobě Jelaš která se od předloňska velmi posunula ale i tehdy bayla dobrá. Bohatý sbnídaňový bufet a různé vychytávky(možnost udělat si teplý sendvič, neomezená káva i juice)se nám líbily.
K večerním posezení u kávičky a travaričky můžeme doporuči bar Bora který je po plmami na pláži městské. Pizzu jse si nejvíc užili v pizzerii Maslina.
Ubytování ve vile jelaš máme ověřene. V domě panuje klidná relaxační atmosféra rodinného typu pokoje jsou vybaveny čistě vším nezbytným pro teplejší noci chybí sna jen větrák či klima.
SlužbyVe vile Jelaš stačí dodržovat režim který tam tak nějak automaticky panuje. Vše dělat v pohodě v klídku. Lednička na patře stačí. Toaletního papíru dostatek ve skříňce na chodbě.Teplota vody ve sprše kolísá což je spojeno se sprchovacím návalem po 12 a večer(normalka, starší dům)
Marie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila očekávání až na cestu do Chorvatska 22 hodin. Ubytovaní bylo dostačující, čisté a klidné, stravovaní vyhovovala, snídaně pestré, chyběla zelenina, večeře byly výborné, ze dvou jídel, salátu, polévky chutné a buď sladká tečka nebo ovoce.
Dovolená splnila očekávání až na cestu do Chorvatska 22 hodin. Ubytovaní bylo dostačující, čisté a klidné, stravovaní vyhovovala, snídaně pestré, chyběla zelenina, večeře byly výborné, ze dvou jídel, salátu, polévky chutné a buď sladká tečka nebo ovoce.
Na pláž bylo asi 100 m, pláž oblázková, čistá
StravaStrava byla chutná a pestrá.
UbytováníUbytování vyhovující, čisté .
SlužbySlužby hotelu , domácí ubytovali a víc nebylo potřeba
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.
StravaStravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.
UbytováníUbytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.
SlužbySlužby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.
Erika Prekopová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety
Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety
koupání skvělé,vstupy do moře pozvolné
Ubytování hezké,až na to,že majitelka nás na poslední dvě noci přestěhovala do jiného pokoje,
SlužbyWifi připojení mizerné,jinak ok
Lokality v této zemi