Luna Park Hodnocení: 3/5 Španělsko, Costa del Maresme, Malgrat de Mar
Ilona P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 12 975 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Ilona P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 12 975 Kč za os.
Michaela Kučerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
cca 10 min od hotelu, velmi čisté moře
Stravavelmi velký a pestrý výběr
UbytováníStandardní odpovídající ceně, úklid denně včetně výměny ručníků
Službyvečerní animace i pro děti, dětský koutek během dne dopoledne i odpoledne
Emilie Dušková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobrá
Stravavýborná
Ubytovánídobré
Službyvýborné
Martin Středa
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vyborne
Vyborne
Vynikajici
StravaUsla
UbytováníVyBorne
SlužbyDobre
Gabriel Á.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je vhodný na prespanie. Boli sme potešení okolím. Strávili sme 2 dni v Barcelone, kam chodil vlak (cca hodinu) popri mori. V neďalekom okolí je aj mestečko Blanes, kde je krásna botanická záhrada s výhľadom na more. Počasie nám vyšlo pekné.
Ľudia sú ochotní a milí.
Hotel je vhodný na prespanie. Boli sme potešení okolím. Strávili sme 2 dni v Barcelone, kam chodil vlak (cca hodinu) popri mori. V neďalekom okolí je aj mestečko Blanes, kde je krásna botanická záhrada s výhľadom na more. Počasie nám vyšlo pekné.
Ľudia sú ochotní a milí.
K pláži sa dostanete cca 15 minútovou chôdzou po uličke s obchodmi a stánkami. Zprvu piesočnatá pláž sa mení na menšie kamienky. Nie sú tam ježkovia. Najprv sme mali topánky do vody, ale zistili sme že ich nepotrebujeme. Voda bola osviežujúca a voda čistá. Navečer boli väčšie vlny.
StravaJedla bolo dosť a bolo často dopĺňané. Škoda však, že pečivo na raňajky bolo kupované v Carrefoure, a zrejme to najlacnejšie čo mali. V ponuke mali aj ovocie, z čoho bol veľmi dobrý melón. Šunka nebola najlepšej kvality, ale nie je to 5 hviezdičkový hotel. K pitiu klasické automatové nápoje - džús, káva, čokoláda, čaj. S tým sme ale rátali. Aj keď káva v hotelovej reštike nie je nič extra, hneď pri vstupe do recepcie je výborná kaviareň Joao, kde majú aj dobré ceny, aj výbornú kávu.
Ako bezlepkár som sa viac-menej najedol, ale okrem toho, že mäsová omáčka vraj neobsahovala lepok a ryba väčšinou bola neobalená, nijak to neriešili. Raz sme sa ich opýtali či je jedlo z mletého mäsa bezlepkové alebo nie, vraveli že nie, ale hneď sa ma opýtali, koľko kusov by som chcel a nahlásili to kuchárke. Za 20-25 minút mi doniesli veľkú porciu grilovaného rebra, to ma potešilo. Dohodli sme sa s jednou čašníčkou, že aj na druhý deň mi niečo pripravia, ale keď som už 20 minút nemal nič na stole okrem zelenín a ovocia, čašníčka išla zisťovať stav. Čašník ktorému to zverila to zabudol povedať kuchárke... a odvtedy už sme to neriešili. Občas mi povedali čo je z výberu bez lepku, ale už sme si nepýtali vlastné jedlo. Najviac mi tam ale chýbalo bezlepkové pečivo.
Izby sú pravidelne upratované, každý deň nám utierali dlážku a kúpeľňa bola úplne v poriadku. Niekoľkokrát sa nám však stalo, že sme sa nevedeli dostať do vlastnej izby, bol tam nejaký problém s kartou, ktorou sme odomykali dvere.
Mali sme balkón otočený do ulice, ktorá viedla k námestiu. Večer bolo počuť rôzne koncerty, čo sa nám skôr páčilo, a keďže sme mali nabitý program cez deň, boli sme unavení a zaspali v pohode.
Klíma na izbe fungovala pri každom zatvorení balkóna. Veľmi sme ju ale nevyužívali, keďže teplota vonku bola do 29 stupňov.
TV sme zapli len raz, a obraz nefungoval. Ale neprišli sme na dovču pozerať telku, takže nám to nevadilo.
Vadilo nám, že sme nemali chladničku, a tiež to, že trezor bol za poplatok 20 eur na týždeň.
Wifi je len na recepcii. Bazén na štvrtom poschodí sme nevyužívali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Zoltán Györgyné Kovács
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme zde velmi krásných 7 dní
Strávili jsme zde velmi krásných 7 dní
Perfektní! Mírně rychle se prohlubující břeh však není ideální pro děti, za 2 lehátka a 1 slunečník si účtovali 15 eur/den, což je přehnané!
StravaBezchybný! Chutný, vydatný, rozmanitý! (Poslední den snídaně možná proto způsobila zklamání!)
UbytováníStěny pokojů jsou z papíru. Pokud máte hlučnou společnost napravo, nalevo, nahoře nebo dole, spíte jen 2-3 hodiny do rána. Škoda toho! Balkon pokoje je asi 1 metr od oken sousedního hotelu, slunce tam nikdy nesvítí (druhá strana je trochu šťastnější).
SlužbyBezchybný!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
István Zombori
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme plný a dokonalý týden na tomto krásném pobřeží, které bylo ve všech ohledech vynikající a nezapomenutelné. K pozitivním zážitkům samozřejmě výrazně přispěly i hotelové podmínky, které byly celkově také vynikající, a mohu je jen doporučit každému cestovateli hledajícímu nádherné pobřeží.
Strávili jsme plný a dokonalý týden na tomto krásném pobřeží, které bylo ve všech ohledech vynikající a nezapomenutelné. K pozitivním zážitkům samozřejmě výrazně přispěly i hotelové podmínky, které byly celkově také vynikající, a mohu je jen doporučit každému cestovateli hledajícímu nádherné pobřeží.
Pláž je jemná, drobná štěrková, čistota je odpovídající, přístupnost od hotelu je vynikající (50 m). Voda je čistá, průzračná, s velkými vlnami, ale náhle se prohlubuje.
StravaDostali jsme polopenzi, snídaně byla pestrá, ale výběr nápojů byl poměrně omezený (2 druhy čaje, káva, 3 druhy džusů), málo zeleniny (nebyla okurka, paprika). Většina pečiva byla jen toastový chléb.... Večeře byla pestrá, ale ovoce mohlo být různorodější. K večeři je třeba nápoje platit zvlášť. (voda)
UbytováníPokoj je prostorný, každý den uklízený, čistý, postel je úplně dobrá, tvrdá pěna. Výhled z pokojů je dokonalý, zejména v rohových pokojích, protože balkon směřuje na dvě strany.
SlužbyV pokoji není lednička, klimatizace je centrálně řízená, ale perfektní, TV LCD, ale za dálkový ovladač je třeba složit kauci, která je při odjezdu vrácena. WIFI 15 minut zdarma, ale velmi slabé, na recepci neomezené zdarma, ale ani to není rychlé, lze však zakoupit neomezené za 20 eur/týden. Bazén je čistý, má dobrou teplotu, ale je malý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ladislava P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nespokojenost
nespokojenost
Celkem dobrá
Stravazhoršení oproti loňskému roku
Ubytovánímalá spokojenost
SlužbySlabá ochota pro Česko
Luděk Pospíšil
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tuto dovolenou jsme si vybrali jako svatební cestu. Byli jsme maximálně spokojení a rádi se vrátíme. Paní delegátka Libuše byla velice příjemná a z jejího přístupu jsme byli doslova nadšeni. Myslím, že hotel Amaraiqua byl opravdu výbornou volbou.
Tuto dovolenou jsme si vybrali jako svatební cestu. Byli jsme maximálně spokojení a rádi se vrátíme. Paní delegátka Libuše byla velice příjemná a z jejího přístupu jsme byli doslova nadšeni. Myslím, že hotel Amaraiqua byl opravdu výbornou volbou.
Pláž byla sice každý den upravená, ale mohla být čistější. Jelikož byl hotel přímo na pláži, k moři jsme to měli asi 20 m.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni, jen snídaně se opakovaly a po týdnu jsme nevěděli, co si vybrat. Jinak obědy a večeře byly pestré a bohaté. Jídlo bylo pravidelně doplňováno. Kladně hodnotíme také bar u bazénu, kde byly podávány i dopolední a odpolední svačiny.
UbytováníHotel byl čistý, s krásnými nově zrekonstruovanými pokoji. Klimatizace byla na pokoji. Denně byl prováděn úklid a výměna ručníků.Měli jsme štěstí na pokoj s velkým balkonem a výhledem na moře.
SlužbyPersonál velice vstřícný a milý. V jídelně nás obsluhoval věčně usměvavý personál, který se skládal i z českých brigádnic, což bylo velice příjemné.
Csaba B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Zažili jsme spoustu zábavy!!! Pláž je pár minut chůze, mnoho obchodů, restaurací, velké nákupní centrum jako 'TESCO', max. 3 minuty. Ubytování bylo fantastické, výhled byl zážitek. Všude čistota. Bazén je obrovský a jsou zde lehátka. Snídaně a večeře jsou vydatné, s velkým výběrem chutných jídel. Asi 10 minut odtud je několik kilometrů dlouhá pěší ulice, na jejímž konci je také obrovský trh. Vlakové nádraží je nedaleko, odkud se do Barcelony dostanete za 1,5 hodiny. 8 dní je málo!!!
Zažili jsme spoustu zábavy!!! Pláž je pár minut chůze, mnoho obchodů, restaurací, velké nákupní centrum jako 'TESCO', max. 3 minuty. Ubytování bylo fantastické, výhled byl zážitek. Všude čistota. Bazén je obrovský a jsou zde lehátka. Snídaně a večeře jsou vydatné, s velkým výběrem chutných jídel. Asi 10 minut odtud je několik kilometrů dlouhá pěší ulice, na jejímž konci je také obrovský trh. Vlakové nádraží je nedaleko, odkud se do Barcelony dostanete za 1,5 hodiny. 8 dní je málo!!!
Z okna už vidíte pláž. Prostě začnete jeden po druhém, přejdete někde v podchodu pod kolejemi a máte tu nekonečnou pláž. 10 minut, pokud se zastavíme v McDonalds na zmrzlinu. Ale opravdu. Čistá, uklizená pláž. Spousta a spousta mušlí na pláži. Písek je jemnozrnný. Jak zasychá, odlupuje se. Na několika místech jsou toalety. Když píšu řádky, vrátil bych se...
StravaKulinářské speciality!!! Téměř každý den je jiný. Ochutnat tolik druhů jídel ze švédského stolu je téměř nemožné. Ale když někdo chce, je tam i výhled do kuchyně a dělají míchaná vajíčka nebo hamburger, když někdo něco nesežene. Dorty, ovoce, zmrzliny, pudinky... To se ani nedá popsat. A chutě. Mňam mňam.
UbytováníByli jsme na mnoha místech (u nás i v zahraničí). Vše je velmi čisté. Přicházejí denně vše vyčistit a vyměnit. 2 výtahy, takže na jídlo nemusíte čekat. Na spodní úrovni je obrovský bazén. Ubytování je ve velmi dobré lokalitě. Místní lehká železnice staví za rohem. Na vlakové nádraží je to pěšky maximálně 30 minut. Mnoho restaurací, cukráren, supermarketů. Pokoj je pěkně zařízený a vybavený klimatizací. Wi-Fi zdarma, TV. Ač jen při pohledu z okna, okouzlí vás i pohled na moře. Recepční milí, o vše se postarají (transfer, palubní lístek).
SlužbyZákladní služby byly v pořádku. Vše, co turista chce a potřebuje ke svému pobytu, je zdarma. Musíte platit za nealko a alkohol, což se nám zdálo docela drahé. Skoro všude je ale za domácí ceny draho. Bar u bazénu je také drahý. Ale vše je k dispozici! Nic nám nechybělo!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Adéla S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově nebyl za celý týden vůbec žádný zádrhel, o cestovní kanceláři jsme ani nevěděli, nemuseli jsme nic řešit. Ale všechny organizační věci (vyzvednutí na letišti, vyzvednutí zpět u hotelu) proběhly naprosto hladce.
Celkově nebyl za celý týden vůbec žádný zádrhel, o cestovní kanceláři jsme ani nevěděli, nemuseli jsme nic řešit. Ale všechny organizační věci (vyzvednutí na letišti, vyzvednutí zpět u hotelu) proběhly naprosto hladce.
Pláž je velmi dlouhá a široká, takže se tam lidé rozprostřou a není to pak hlava na hlavě. Je vidět, že se o pláž starají a pravidelně ji čistí. Moře bylo čisté, jen poslední den se u pobřeží objevovaly naplaveniny (řasy), které připluly z moře po nějaké bouřce na otevřeném prostoru - nic hrozného. A bary na pláži každých pár set metrů, to je dobrá věc. :)
StravaTak jako pokoj odpovídal 3*, strava by si zasloužila určitě 4* - velký výběr zeleniny, hlavních jídel, příloh, dezertů. Spousta krajových a španělských specialit, vše čerstvé a pilně doplňované, nestalo se, že by něco došlo.
Jediné, co nám chybělo, byly bílé jogurty u snídaně (kdo ví proč byly jogurty v kelímku u večeře) a pak mísa s kusovým ovocem (jablka, banány...), které bychom si bývali dali k snídani. Byl tam pravidelně pouze meloun, ananas (velmi sladký a chutný), a plátky pomeranče či grepu. Nicméně není to výtka, spíše postřeh.
Pokoj byl jednoduchý, odpovídal 3* hotelu, nicméně účel splnil velmi dobře, oceňujeme poměrně pohodlnou postel, klimatizaci a pokojovou službu, která nám vždycky pěkně ustlala, případně vyměnila ručníky.
SlužbySlužby hotelů na jedničku, bar v lobby, pokojová služba, milé dámy na recepci, se kterými se dalo vše vyřešit (druhé prostěradlo apod.)
od 10 447 Kč za os.
Ondřej H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 11 950 Kč za os.
Joanna W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělý čistý hotel nacházející se blízko pláže. Přístup do dalších měst pomocí lanovky. Stanice lanovky asi 10 minut pěšky od hotelu. Skvělá výchozí základna. Do Barcelony cesta trvá asi 1 hodinu. Cena jízdenky pro dospělou osobu je 5,50 eur jedním směrem. Hotel je velmi čistý, s pěkným bazénem a vířivkou. Měli jsme štěstí být ubytováni v pokoji s rohovou velkou terasou. Každý den hrají živě hudební skupiny.
Skvělý čistý hotel nacházející se blízko pláže. Přístup do dalších měst pomocí lanovky. Stanice lanovky asi 10 minut pěšky od hotelu. Skvělá výchozí základna. Do Barcelony cesta trvá asi 1 hodinu. Cena jízdenky pro dospělou osobu je 5,50 eur jedním směrem. Hotel je velmi čistý, s pěkným bazénem a vířivkou. Měli jsme štěstí být ubytováni v pokoji s rohovou velkou terasou. Každý den hrají živě hudební skupiny.
Pláž několik minut od hotelu. Je třeba přejít přes ulici a kolem dalších hotelů. Pláž je velmi široká s hrubým pískem. Otevřené moře. Krásné vlny. Čisté a hezké.
StravaStravování na pět hvězdiček, pokud jde o chuť. Vše skvěle dochucené. Snídaně každý den stejné, ale čerstvé. Přístup k čerstvému ovoci. Večeře různorodé, velký výběr ryb a mořských plodů. Výborné!!
UbytováníPokoj čistý a uklizený. Krásná terasa s umělým trávníkem a lehátky (ale pouze rohové terasy).
SlužbyBazén a vířivka. Čisté a pěkné. Plavčík na místě. Bar a restaurace na místě. Animované programy.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Tímea Szőkéné Pöszér
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo fantastické, z celého srdce doporučuji cestovní kancelář, vše zařídili rychle a mile podle našich požadavků.
Všechno bylo fantastické, z celého srdce doporučuji cestovní kancelář, vše zařídili rychle a mile podle našich požadavků.
Pláž je velmi blízko, asi 2 minuty chůze, voda je čistá a velmi krásná, když fouká vítr, jsou obrovské vlny, fantastický pohled. Je třeba dávat pozor na hloubku vody, náhle se prudce prohlubuje, velmi rychle.
StravaVšechno bylo božsky chutné, obrovský a bohatý výběr jídel, který se také měnil, ale množství bylo vždy velmi hojný a chutné.
UbytováníUspořádaný, čistý pokoj, koupelna, každý den uklízeno, personál byl také velmi milý.
SlužbyBazén (vnitřní, venkovní), jacuzzi na terase (venku), velmi milý personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 13 204 Kč za os.
Simona Poláková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mizerná organizace pobytu.
Mizerná organizace pobytu.
Vynikající
StravaVynikající
UbytováníOdpovídá ceně
SlužbyOdpovídá ceně
Kateřina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Co se týká hotelu a personálu, milí a usměvaví. Co se týká delegátky CK viděli jsme ji jednou, pomohla vyřešit komplikaci, ale více jsme o ni neviděli. Na letišti jsme si museli vyhledat autobus sami bez pomoci CK. Více jsem očekávala vysvětlení a nabídku výletů.
Každý večer program jak pro děti i dospělé.
Co se týká hotelu a personálu, milí a usměvaví. Co se týká delegátky CK viděli jsme ji jednou, pomohla vyřešit komplikaci, ale více jsme o ni neviděli. Na letišti jsme si museli vyhledat autobus sami bez pomoci CK. Více jsem očekávala vysvětlení a nabídku výletů.
Každý večer program jak pro děti i dospělé.
Pláž byla vzdálená cca 400 metrů, vstup do vody nebyl pozvolný. Voda čistá a pláš příjemná, každý den uklizená.
StravaMěli jsme plnou penzi, jidlo moc dobré vždy se dalo vybrat. Hodně ovoce i sladkostí. Výborné koktejly.
Pokoj skromný, ale čistý, denně úklid, čisté osušky.
Patricie J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené je velmi pozitivní.Hotel pěkný a čistý. Za zvážení opravdu stojí absolvovat výlet do nedaleké Barcelony. My cestovali ,,na vlastní pěst" přičemž cesta vlakem tam i zpět nás vyšla na 10 euro na osobu a trvala asi hodinu a čtvrt. Lístek na vlak si musíte před nástupem do vlaku označit uvnitř budovy nádraží, jinak se v Barceloně nedostanete přes turnikety ven. Pozor! Španělé dodržují že "v neděli se nedělá", a proto otevřeny jsou pouze restaurace a pár menších lokálních obchůdků. Velké obchody jsou všude zavřené, a tak se do Barcelony vydejte spíše ve všední dny, případně v sobotu, jinak z výletu nebudete mít takový prožitek. Ovšem, pokud si netroufnete cestovat sami, můžete se vydat i na organizovaný výlet s průvodcem. Městečko Pineda se mar nabízí spoustu nákupních i zábavních možností cca 3 min. chůze od hotelu prostřednictvím dlouhé promenády táhnoucí se od náměstí až k nádraží. Nedaleko hotelu se také nachází pódium s tribunami, kde pravidelně vystupují světoznámí zpěváci jako je například Anastacia atp. Toto městečko opravdu žije kulturním životem. Opravdu mohu toto místo doporučit. :)
Celkový dojem z dovolené je velmi pozitivní.Hotel pěkný a čistý. Za zvážení opravdu stojí absolvovat výlet do nedaleké Barcelony. My cestovali ,,na vlastní pěst" přičemž cesta vlakem tam i zpět nás vyšla na 10 euro na osobu a trvala asi hodinu a čtvrt. Lístek na vlak si musíte před nástupem do vlaku označit uvnitř budovy nádraží, jinak se v Barceloně nedostanete přes turnikety ven. Pozor! Španělé dodržují že "v neděli se nedělá", a proto otevřeny jsou pouze restaurace a pár menších lokálních obchůdků. Velké obchody jsou všude zavřené, a tak se do Barcelony vydejte spíše ve všední dny, případně v sobotu, jinak z výletu nebudete mít takový prožitek. Ovšem, pokud si netroufnete cestovat sami, můžete se vydat i na organizovaný výlet s průvodcem. Městečko Pineda se mar nabízí spoustu nákupních i zábavních možností cca 3 min. chůze od hotelu prostřednictvím dlouhé promenády táhnoucí se od náměstí až k nádraží. Nedaleko hotelu se také nachází pódium s tribunami, kde pravidelně vystupují světoznámí zpěváci jako je například Anastacia atp. Toto městečko opravdu žije kulturním životem. Opravdu mohu toto místo doporučit. :)
Pláž se nachází cca 7-8 min. svižnější chůzí od hotelu. Na pláž je nutno projít podchodem pod železniční stanicí. Vstup do moře je velmi strmý - nevhodné pro malé děti. Písek na pláži je spíše hrubší, ve vodě najdete především oblázky, ale boty do vody nejsou nutné.
StravaPři all inclusive: Snídaně, obědy i večeře formou švédských stolů - každý si vybere na co má chuť. Dopolední a odpolední snack v podobě pizzy, hranolků, kuřecích nugetek a burgerů - polotovary. Snídaně: např. míchaná vajíčka, párky, slanina, fazole, pečivo slané i sladké. K jídlu je možné si načepovat neomezené množství pití - džus (je z prášku, přeslazený), čaj, káva, horká čokoláda, voda atd. Na oběd se vyplatí přijít dříve, jinak si budete muset chvíli vystát před jídelnou frontu, než se dostanete ke stolu. Obědy a večeře vypadají dost podobně; Na výběr máte polévky, několik druhů masa, salátů, příloh, zeleniny (i když všechna zelenina byla překvapivě absolutně bez chuti) a dezertů. Samozřejmě pití podobné jako u snídaně + navíc oproti snídani byla možnost si načepovat 7up, colu, bílé a červené víno, sangriu a mnoho dalších. Pokud se chystáte na výlet, můžete na recepci den předem do 8 hodiny večerní požádat o ,,piknik". Obsah balíčku není sice nic, co by vás ohromilo, ale aspoň vám zaplacené jídlo jen tak nepropadne. I když těžko říct, jestli za to jablko, pomeranč, pár toustů (ve stylu suchý chléb, šunka, chléb), 2 muffiny a malé 0.3 pitíčko opravdu stojí. To zvažte sami :)
UbytováníDostačující. Každý den nám byly měněny ručníky, vysypán koš a ustlána postel. Součástí pokoje byl i fén. Dostali jsme pokoje ve 4. patře. směrem do ulice, ovšem na rozdíl od ostatních jsme si tak alespoň mohli užívat prostorné terasy s lehátky a ne pouze úzkých balkónků.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi milý a vstřícný. Mimo jiné se téměř každý večer u bazénu koná nějaká menší zábava ve stylu disco, flamenco atp. K bazénu si můžete nechat donést míchané drinky. Bazén je velký, ale přes den vypadal dost přecpaný.
Milan Vojtíšek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená camp i bungalov vše bylo perfektní hned na pláži a v pěkném prostredi
Dovolená camp i bungalov vše bylo perfektní hned na pláži a v pěkném prostredi
Přístup na pláž cca 50m od bungalovu takže super množství lidí nebylo nijak velký pláž patří spíše k Campu je čistá a neustále hliněná policii
StravaUbytování jsme měli bez stravy a k menším nákupům jsme využívali market v Campu, který nabízel snad úplně vše
UbytováníBungalov je opravdu dobře vybaveny a ubytování se nám libilo
SlužbySlužby v Campu jsme využili jen bazén a večerní program oboje se nám líbilo a při příjezdu a odjezdu recepci, kde mají slusne a vstřícné jednani
Ivona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nikola Jablonovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Margita Klubusová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost, příjemné prostředí, blízko pláže, příjemný a vstřícný personál.
Spokojenost, příjemné prostředí, blízko pláže, příjemný a vstřícný personál.
přes cestu, malý kousek od hotelu, každé ráno upravená rolbou, čistá, bez odpadků, s drobnými kamínky
StravaVynikající, formou švédských stolů, bohatý výběr jídel všech chutí
UbytováníUbytování jsme používaly pouze pro přespání, bylo dostačující, čisté, úklid každý den zajištěný personálem hotelu, každý den čisté ručníky, v polovině pobytu čisté ložní prádlo. Měly jsme k dispozici pokoj se třemi postelemi, skříní, stolkem s velkým zrcadlem a dvě židle, v koupelně vana se záchodem a umyvadlo. K pokoji příslušel balkón, který byl bohužel přístupný z vedlejšího pokoje, dalo se snadno přelézt zábradlí. V pokoji nebyla klasická okna, pouze francouzské dveře, takže větrat se dalo jen otevřením dveří a tím riskovat nezvanou návštěvu. Naštěstí se nic takového nestalo :o)
Službynevyužily jsme
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž, město, moře, vše báječné. Moře i pláže čisté, široká pláž a na pláž od hotelu se člověk dostal během několika minut. S výletem do Barcelony i přednáškou o Španělsku jsme byli velmi spokojeni, celkově se nám pobyl moc líbil.
Pláž, město, moře, vše báječné. Moře i pláže čisté, široká pláž a na pláž od hotelu se člověk dostal během několika minut. S výletem do Barcelony i přednáškou o Španělsku jsme byli velmi spokojeni, celkově se nám pobyl moc líbil.
Pláž i moře čisté, pláž široká a s přístupem na wifi. Toalety , sprcha ... vše jak má být.
StravaNe vše nám chutnalo, ale byl poměrně velký výběr, takže jsme vždy našli něco, co jsme si dali.
UbytováníUbytování splnilo naše očekávání, sice ne vždy jsme byli spokojeni s úklidem pokoje (nevytřená podlaha), ale v hotelu a jeho okolí jsme trávili minimum času - stále jsme byli na pláži. Ve večerních hodinách a v noci nás rušili ubytovaní teenageři z vedlejšího hotelu - seděli a popíjeli do rána u hotelového bazénu, který jsme měli na straně balkónu.
SlužbyTrochu mě zklamalo, že u hotelu je pouze bazén a uvnitř 3 kulečníkové stoly. Čekal jsem větší možnost sportovního vyžití.
Rudolf F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd se mi líbil.
Zájezd se mi líbil.
Další města ve stejné lokalitě