Prime Family Club Turecko, Side, Side
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme se velmi dobře.
Měli jsme se velmi dobře.
K moři se lze dostat i pěšky, ale hotel má svůj vlastní autobus, který jezdí každých 15 minut tam a zpět. Pláž je čistá. Dostatek slunečního svitu, pro ty, kdo potřebují, jsou k dispozici slunečníky. Pláž i voda jsou čisté, s pozvolným vstupem do vody a písčitým pobřežím.
StravaByli jsme spokojeni s péčí, bylo to super.
UbytováníPo dvou dnech se nám podařilo získat pokoj, na který jsme měli smlouvu. Tady jsme už byli spokojeni. Sprcha sice nebyla bezchybná.
SlužbyVšechno bylo velmi dobré. Čisté, upravené, orientované na hosty.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
















