Gold Twins Suit Turecko, Alanya, Mahmutlar
DARIUSZ SKRZYPIEC
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Agnieszka Falów
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
DARIUSZ SKRZYPIEC
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Agnieszka Falów
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana Hansenová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
První dojem byl šok delegát nás nevizvedl na letišti čekali sme 3.hod museli sme si zajistit odvoz sami letěla sem po prví do Turecka.
První dojem byl šok delegát nás nevizvedl na letišti čekali sme 3.hod museli sme si zajistit odvoz sami letěla sem po prví do Turecka.
Bez pláže.
StravaUspokojiva.
UbytováníDocela dobrý.
SlužbyDobrý
Petr Donner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Absolutní nezájem průvodce!!!!!!! Přišla v neděli ve tři hodiny a nebyla nám schopná nabídnout ani výlet ani nevěděla o jakékoli zajímavosti v místě!!! Nejhorší průvodce co jsem kdy zažil a to jsem procestoval mimo Austrálie celý svět!
Absolutní nezájem průvodce!!!!!!! Přišla v neděli ve tři hodiny a nebyla nám schopná nabídnout ani výlet ani nevěděla o jakékoli zajímavosti v místě!!! Nejhorší průvodce co jsem kdy zažil a to jsem procestoval mimo Austrálie celý svět!
Nikdo nám nebyl schopný zdělit kde se nachází naše pláž! Po pátrání na vlastní pěst byla nalezena deset minut ostré chůze od hotelu cca 1400m!Pláž byla hezká čistá,čistá voda bez připomínek.Jen nabídka baru který byl součástí hotelu na pláži byla jednoduchá jeden nápoj pomerančové chuti a dost!
StravaMalá nabídka,ale jídlo bylo chutné,bez připomínek.
UbytováníČtvrté patro vedlejší budovy: plíseň ve vstupní chodbě do pokoje!Nefunkční klimatizace,nebyl ovladač!Výměnu pokoje jsem si musel domluvit sám,protože průvodkyně nám nebrala telefon!Neuvěřitelný nepořádek na schodišti.Za celou dobu pobytu nám nikdo nebyl schopný vyměnit ručníky!O úklidu pokoje ani nemluvě!Neuvěřitelný zápach na prvním pokoji!
SlužbyOstatní cestovní kanceláře nabízejí přes hotel nepřeberné množství výletů.Jen naše cestovka nic!
Eduard Rytíř
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Informace o místě pobytu,umístění hotelu, vzdálenost k pláži uvedené v katalogu,jsou zcela nepravdivé.Hotel je situován přímo u osmiproudé magistrály,přímo v rušné části města,né l00 m od pláže jak CK uvádí,ale více jak kilometr,magistrálu překonat napřechodech v Turecku,kde barvy platí jen pro slušné,je velké riziko!Vzdálený podchod cestu na pláž ještě prodlouží.Hlučnost magistrály neumožní otevřít okna ani v noci.Klientela hotelu téměř Ruská, pokud odmyslíme plýtváním jídlem v jídelně,není to na závadu.Turecko nabízí krásné dovolené,navštívili jsme ho již po třetí,ale toto bylo kruté zklamání,na zdokumentovanou reklamaci CK nereaguje!
Informace o místě pobytu,umístění hotelu, vzdálenost k pláži uvedené v katalogu,jsou zcela nepravdivé.Hotel je situován přímo u osmiproudé magistrály,přímo v rušné části města,né l00 m od pláže jak CK uvádí,ale více jak kilometr,magistrálu překonat napřechodech v Turecku,kde barvy platí jen pro slušné,je velké riziko!Vzdálený podchod cestu na pláž ještě prodlouží.Hlučnost magistrály neumožní otevřít okna ani v noci.Klientela hotelu téměř Ruská, pokud odmyslíme plýtváním jídlem v jídelně,není to na závadu.Turecko nabízí krásné dovolené,navštívili jsme ho již po třetí,ale toto bylo kruté zklamání,na zdokumentovanou reklamaci CK nereaguje!
Dostupnost pláže jsem již popsal,je to horor.PLáž je písčitá,vstup do vody a dno moře kamenité,boty netřeba.Slunečníky na pláži spíše pro děti,velmi malé,plastová lehátka často polámaná,matrace historické.Množství lehátek zdaleka neodpovídá počtu hostů,takže chceteli lehátko ,je nutné před snídaní ho dojít obsadit,pak zpět kilometr do hotelu a po snídani na pláž.V poledne opět an hotel a zpět po rozpálených chodnících podél magistrály a večer z pláže tutu trasu absolvujete potřetí. V těsné blízkosti pláže je vyvedena k moři jakási kanalizace.U pláže je bufet s vodou zdarma,ostatní za poplatek,ač je uveden inklusiv.Lehátka jsou zdarma,nutno vlastní ručníky.
StravaAč hodně cestujeme, ani v Turecku či jinde jsme se s tak špatnou stravou nesetkali.Snídaně by snad uspokojila až na jediný druh veky,jiné pečivo za celý týden nebylo.Oběd,žádný výběr,maso jen občas kuřecí kousky obalené,2x podřadná ryba.Spíše vegetariánská jídelna.Zeleniny a salátů dostatek, ovoce jen podřadné pomeranče a melouny,nic víc.Plastové nádoví,fronty na místo,stoly po odchozích nikdo neuklízel.Káva z automatů voda z barelu.Pivo bylo dobré,točeno do plastu.Moučníkybyly stále stejné jakési piškotové kostky promočené přeslazenou vodou.Jídelna téměř bez klimatizace jakási vedlejší nízká budova,kám číšníci vše donášeli na platech!
UbytováníV noci po příjezdu jsme- 3 dospělý-obdržely špinavý pokoj, z lampiček vyčnívaly el.kabely,zápach chloru činil pokoj neobyvatelný.Za bakšiš 20euro nám ráno dali klíč od pokoje v 5 poschodí, který právě opustili ruští klienti. Úklid přislíbili do věčera,což se stalo.Za celý týden úklid nikdo neprovedl, půl ruličky toalet.papíru pro 3 osoby na týden.Budova hotelu má 6 poschodí,ale jen jeden výtah pro dva lidi.V půli naší dovolené přeslan fungovat, a přes veškeré sliby a výmluvy ,že shání programátor,jsme se do odjezdu opraveného výtahu nedočkali.Před vchodem do budovy stálá louže vody, prý prasklé hadice...
SlužbyRaději nehodnotit.Veškerá domluva rusky,anglicky nikdo ani nepozdraví,Za celý týden jediná informace odlet na papíru v recepci.Večer disko u bazénu , celá kultura, v nočních hodinách za poplatek dopraví zájemce na disko do Alanye a zpět.Informace žádné, delegát žádný pouze znáte jeho č.telefonu pro nalehavý případ. Za poplatek nabízí masáže masér v podivném přístavku v areálu.Vše.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel bol čistý, ale upratovacie služby izieb boli veľmi podpriemerné. Pokiaľ človek nebol na izbe tak dostal buď novú flašu vody alebo vyniesli smeti.Jedlo bolo dobre a rozmanité, každý si vybral.Negatívum bolo aj budenie mešity vždy o 5:00 ráno:) ale s týmto hotel nič neurobí.
Hotel bol čistý, ale upratovacie služby izieb boli veľmi podpriemerné. Pokiaľ človek nebol na izbe tak dostal buď novú flašu vody alebo vyniesli smeti.Jedlo bolo dobre a rozmanité, každý si vybral.Negatívum bolo aj budenie mešity vždy o 5:00 ráno:) ale s týmto hotel nič neurobí.
Dostupnosť na pláž bola dobrá. Vzdialenosť asi 300m, chodil aj vláčik, ktorý brával ľudí doobeda približne každých 30 min. a poobede každú hodinu, len poobede buď chodil skorej alebo neskôr. Dalo sa ísť aj pešo nebola to veľká vzdialenosť. Išlo sa potom podchodom a tam sa pláž delila po jednotlivých hoteloch. Ihneď po príchode bol snack bar, ktorý bol jedlom podľa mňa lepšie vybavený ako pri bazéne. Pláž bola priemerne čistá. Odporúčam topánky do vody nakoľko je síce piesočnatá, ale prístup je po kameňoch, potom piesok a znova kamene. Prvé dni bolo dosť teplé more, rozbúrené a špinavé, ale keď sa upokojilo bolo čisté a teplota vody akurát na osvieženie a dalo sa aj plávať. Hneď vedľa pláže boli aj vodné športy, kde ponúkali parasailng, vodný skúter, banán....Cenovo netuším nakoľko som žiaden neabsolvovala, ale parasailng bol dosť obľúbený.Lehátok bolo dostatok.
StravaStrava bola rozmanitá a aj napriek inotelarancii na laktózu moja strava nebola jednotvárna, aj keď tam na pohľad bolo veľa dobrých syrov. Tu odporúčam ak niekto bude chcieť grilovacie špeciality je ideálne ísť na obed ako aj večeru hneď ako sa začne, lebo vtedy ešte nie je taká veľká rada. Bohužiaľ kuchári nestíhali grilovať a potom sa tam dlho stálo v rade.
UbytováníIzby boli veľmi moderne a vkusne zariadené len upratovanie na izbách pokuľhávalo.
SlužbySlužby hotela boli dobré, až na upratovanie na izbách. Toto celkom hotel nezvládol nakoľko má 5 hvezdičiek. Neočakávala som na recepcii, že bude niekto kto vedel iba po turecky, ale vždy tam bol aj kolega ktorý ovládal cudzie jazyky a dalo sa dorozumieť. Hotel ponúka aj masáže za poplatok a každý deň chodila pani z týchto masáži a presvedčala ľudí aby si niečo vybrali. Bola dosť doterná a odpoveď nie nepoznala, tak odporúčam používať možno a máte šancu sa jej zbaviť ak o túto službu nemáte záujem.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jakub M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nemám vůbec dobrý pocit z tohoto hotelu,celkové atmosféry,umístění.atd...není kam jít večer a když jdete po okolí,všude je tma,doprovázejí vás toulaví psi,máte pocit,že nejste v bezpečí.Nevím,nedokážu to vysvětlit,ale necítila jsem se zde dobře,ikdyž celkem jsem už něco procestovala a bydleli jsme i v daleko horších podmínkách.
Vadí mi,že jsem byla v Turecku poprvé a vrhá to stín na celou zemi .Už nemám potřebu jet do Turecka na dovolenou.Škoda.
.
Nemám vůbec dobrý pocit z tohoto hotelu,celkové atmosféry,umístění.atd...není kam jít večer a když jdete po okolí,všude je tma,doprovázejí vás toulaví psi,máte pocit,že nejste v bezpečí.Nevím,nedokážu to vysvětlit,ale necítila jsem se zde dobře,ikdyž celkem jsem už něco procestovala a bydleli jsme i v daleko horších podmínkách.
Vadí mi,že jsem byla v Turecku poprvé a vrhá to stín na celou zemi .Už nemám potřebu jet do Turecka na dovolenou.Škoda.
.
Písečnokamenitá,ale dá se bez bot.Dva metry a dále hloubka.Pro děti to absolutně není.Výhled na ostrov Kos.Voda čistá.
Tak strava to je iné kafe.
Jídlo velké množství,rozmanitost druhů,velká úslužnost Turků.
Ovoce,zelenina,masa kromě vepřového samozřejmě,pití alko,nealko mnoho.
Spokojenost veliká.
Hotel má 4 hvězdičky,ve skutečnosti odpovídá s odřenýma ušima 3 hvězdičkám.Klimatizace fungovala po opravě třetí den dobře,do té doby jsme se nevyspali vlivem vysoké teploty,otevírání dveří kartami se sekalo,2-3x denně jsme hledali pomoc na recepci,sprcha netekla,ale odpoledne přiběhl opravář,takže tekla proudíčkem.Hlavu jsme si pod tím ale neumyli.WC prkénko polozpadlé,toaletní papír jeden kus.Musíte si sehnat uklízečku,aby vám dala nový,wifi v lobby pomalá,nestačila na počet hostů,postele čisté,ručníky a osušky výměna každý den.Uklizečka chodila každý den,ale úklid podprůměrný.Špína na zemi,sprchový kout špinavý,kohoutky zaoxidované a rezavé.
Skla na balkonech a v hotelu zapatlaná.
Vedle hotelu je umístěná mešita,která 5x denně nahlas cca 4minuty hrála motlitbu z amplionů. Pozor, první motlitba začíná každý den v 5 hodin ráno.Takže budíček i přes zavřená okna máte jistý.
Obsluhovali pouze Turci,velmi se snažili.
Maximální spokojenost.
Veronika Bílová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
úžasné
úžasné
krásná a velmi upravená chválím
Stravamohl by být větší výběr ale velmi chutné
Ubytováníodpovídající ceně
Službydostačující
Jaromír Cyž
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ludmila Jansová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená - klidná zátoka jen se čtyřmi hotely, možnost procházek po pláži bez jakýchkoli omezení, do moře můžete také vstoupit kdekoli, žádné privátní pláže, žádné omezující bójky. Hotel v obrovské zahradě s řadou bazénů. Vhodné pro toho, kdo hledá klid, pohodu a komfort. Hotel plný Angličanů, kteří nechodí k moři, ale jsou celý den u bazénů. Tam pro ně - a hlavně pro děti - chystá početný tým animátorů nekončící řadu zábavných činností. U moře bylo vždy obsazeno odhadem 25% lehátek.
Nádherná dovolená - klidná zátoka jen se čtyřmi hotely, možnost procházek po pláži bez jakýchkoli omezení, do moře můžete také vstoupit kdekoli, žádné privátní pláže, žádné omezující bójky. Hotel v obrovské zahradě s řadou bazénů. Vhodné pro toho, kdo hledá klid, pohodu a komfort. Hotel plný Angličanů, kteří nechodí k moři, ale jsou celý den u bazénů. Tam pro ně - a hlavně pro děti - chystá početný tým animátorů nekončící řadu zábavných činností. U moře bylo vždy obsazeno odhadem 25% lehátek.
Naprosto skvělá - široká, lákající k procházkám. Lemuje klidnou zátoku, která je na jedné straně ohraničena řekou a skálou, za skálou stojí pěkný hotel Robinson, kam se dá dojít přes mostek a pak kamenitou pěšinou. Z mostku jsme často po ránu pozorovali rybářské loďky vracející se s úlovky z moře do malého přístavu. Z druhé strany zálivu se vlévá do moře také řeka, je prudší a krásně studená.
Lehátka a slunečníky na pláži mírně opotřebené, matrace taktéž. Lehátka minimálně obsazená, Angličané tráví veškerý čas u bazénů. Cesta k pláži je poněkud delší, ale jdete krásnou zahradou. Pak asi 100 m po dřevěném chodníčku k lehátkům. Ta nejsou hned na břehu, ale asi 50 m od moře. Takže bez pantoflí nedoběhnete.
Výborné jídlo i pití celý den, zmrzlina a koktejly, oběd v restauraci u bazénu, kam se nemusíte převlékat. Dobré jídlo je pro mne součástí spokojené dovolené, tady jsem byla navýsost spokojená.
UbytováníKrásný velký pokoj - vlastně dvoupokoj. Dělící posuvná stěna může vytvořit z jednoho velkého prostoru dvě místnosti, v první je manželská postel, ve druhé dvě postele, z nichž pod jednou je ještě přistýlka, v obou jsou televize. Pěkný balkón, výhled do parku a na hory.
SlužbyPříliš jsme je nevyužili, ale co jsme potřebovali a očekávali, to jsme dostali.
Helena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.
Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.
Vzdálenost od hotelu cca 1,5 km po prašné cestě. Poslední 3 dny, které jsme se sestrou trávily u moře , jsme nešly na oběd. Nestál za tu námahu .
Nejslabší místo pobytu. Stále stejná jídla. Maso naprosto nekvalitní, buď mleté nebo špatně definovatelné maso, myslím, že kousky nutrie, rozsekané na malé kousky. Většinou kosti. To co bylo označené jako kuře, bylo samá kost. Ze tří kosuků se dalo vybrat tak 2x tzv. do pusy.
UbytováníUbytování slušné, řekla bych standard. Uklízečka přicházela denně.
SlužbyRecepční, mladý chlapec, ochotný, vstřícný.
Jana Petrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem příjemná dovolená pokud jí chcete trávit pouze v hotelu a na ohraničené hotelové pláži.Kolem hotelu nebylo nic,navíc nás delegát upozornil že není radno chodit příliš po okolí.Do Alánie se jelo 17 km.autobusem,je pravda že jezdil pravidelně a často.
Celkem příjemná dovolená pokud jí chcete trávit pouze v hotelu a na ohraničené hotelové pláži.Kolem hotelu nebylo nic,navíc nás delegát upozornil že není radno chodit příliš po okolí.Do Alánie se jelo 17 km.autobusem,je pravda že jezdil pravidelně a často.
Malá,stísněná ,lehátka bez podušek,nedoptala jsem se kde bych si je mohla zaplatit,jen uklid pláže byl vzorný a nealko bar fungoval bezvadně.
StravaPestrá,hodně výborné zeleniny,nemám připomínek.
UbytováníHotel pěkný,čistý,jen výtah jezdil pouze někdy.Protože jsem invalidní byl to dost velký problém.
SlužbyČíšníci v jídelně velmi nepříjemní,stoly většinou neuklizené a špinavé.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ágnes G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radka Kulhavá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Špinavé pokoje. Plesnivá koupelna a všude přítomný zápach z kanalizace na pokoji. Veřejné toalety, které jsou k dispozici všem hostům vedle bazénu nebo v recepci, se nedají skoro používat. Nikdo je průběžně neuklízí! Odpadky, rozbité vybavení hotelu a nádobí válející se v areálu hotelu. Pod jídelnou jsou septiky, které neuvěřitelně zapáchají, takže si jídlo skutečně ,,vychutnáte". Jídlo je sice chutné, počítejte ale s frontou na talíře. Na grilované kuřecí prsa jsem čekala ve frontě 45 min. Kávu si mícháte dřevěnými dřívky a ostatní tekutiny pijete z plastových kelímků. Nejezděte sem!
Špinavé pokoje. Plesnivá koupelna a všude přítomný zápach z kanalizace na pokoji. Veřejné toalety, které jsou k dispozici všem hostům vedle bazénu nebo v recepci, se nedají skoro používat. Nikdo je průběžně neuklízí! Odpadky, rozbité vybavení hotelu a nádobí válející se v areálu hotelu. Pod jídelnou jsou septiky, které neuvěřitelně zapáchají, takže si jídlo skutečně ,,vychutnáte". Jídlo je sice chutné, počítejte ale s frontou na talíře. Na grilované kuřecí prsa jsem čekala ve frontě 45 min. Kávu si mícháte dřevěnými dřívky a ostatní tekutiny pijete z plastových kelímků. Nejezděte sem!
Na pláž zapomeňte! Je daleko a je hnusná! Je totiž maličká a úzká. Sice je na ní molo, ale naprosto nedostačuje kapacitně. Jedna převlékací kabinka bez věšáčku. A záchod katastrofa!!!! Nedá se použít. Bar na pláži vypadá jako kemp na divoko. Měl by sice jezdit autobus od hotelu a zpět, ale ten jsme ráno nikdy neobjevili, takže jsme šli pěšky. Pak jsme raději byli jen u bazénu než se trmácet půl hod s dětmi na pláž. Za zástěnou pláže je rumiště. Ve vodě není nic zajímavého na šnorchlování, jen rybky pod molem. Vezměte si boty do vody, jelikož je vstup spíše kamenitý a viděla jsem i ježky ve vodě. Nezapomeňte na své ručníky, jelikož na pláži nejsou k dispozici matrace na lehátka ani ručníky.
StravaStrava docela chutná. Jen se připravte na nedostatek talířů. Také, příjdete-li později na snídani, nemusí na vás vyzbýt třeba máslo nebo něco jiného. Sýry podávané k snídani nebyly vždy čerstvé. Káva si mícháte dřevěnými špachtličkymi a pijete džusy z plastového kelímku. Personál nestíhá uklízet stoly. Zapomeňte, že by jste chtěli ochutnat grilované maso, jestliže nechcete strávit dovolenou čekáním ve frontě. Dobré byly ale zákusky a deserty.
UbytováníZařízení pokoje staré a ušmudlané. Zásuvky uvolněné, takže jsme se báli je používat. Koupelna špinavá a raději jsme se sprchovali v žabkách než riskovat plíseň. V kanálku asi nyl sifón, takže koupelna páchla odpady. Z přistýlky pro dceru lezla pérka a sklápěla se jí. Na balkónku si nemáte na co sednout a chybí zde věšák, kde bychom si mohli dát mokré věci usušit. Voda, která teče z kohoutku, je slaná. Takže jsme si museli nosit vodu z barelů na pokoj, abychom si měli v čem vyčistit zuby.
SlužbyHotel by mohl být hezký. Bohužel je trochu zchátralý a neudržovaný, přestože je zde velké množství zaměstnanců. Celková údržba mu chybí. Mnoho personálu nemluví anglicky. Dva zaměstnanci hotelu ale byli velmi milí a ochotní, Jenny a Muazlim,( nejsem si přesně jistá, jak se to píše) kteří nám vždy pomohli, když jsme něco potřebovali. A s úsměvem. Super byly ale bazény. O službách animátorů nemohu nic napsat. Půl hod vodního póla ve tři hod jen pro muže, a to je vše. Takže není o čem psát, služby animátorů nebyly!!!!!! Jen večer dělali nějaká představení. To zase chyběly stoly a židle, abyste mohli shlédnout představení.
Eva Jandásková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejhorší dovolená v mém životě.Hotel neodpovídal tomu co jsem si vybrala a zaplatila.Byla sepsana stížnost hned při příletu do hotelu.
Nejhorší dovolená v mém životě.Hotel neodpovídal tomu co jsem si vybrala a zaplatila.Byla sepsana stížnost hned při příletu do hotelu.
Tento hotel má pláž na které se nedá koupat ani ležet.Je zde plno střepu,záchod není funkcní a je zde holubník.
StravaStrava byla docela chutná ale stále stejná.Talíře však byly špinavé a kávovou lžičku v tomto hotelu nenajdete.
UbytováníHrozné hygienické podmínky,hotel má problém s uklidem a vubec s udržbou hotelu.Zachody nesplachují,na balkonech chybí zabradlí všude je nepořádek,střepy atd.
Irena Kováčová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme už v 3hvězdičkových hotelech, pravda v Egyptě, v Turecku jen v 5hvězdičkových, ale tento hotel bohužel nedokážu ohodnotit hvězdičkami. Kromě nás (tři osoby) a jednoho tureckého páru, který tam byl ubytován, byli tam jen ruští turisté, asi 95 %. V jiných hotelech to nebyl problém. Tady, kdo nestál ve frontě půl hodiny před jídlem, bohužel našel jen zbytky, a to ne vždy. Slunečníky na pláži, které jsou součástí all inclusive, nosili na pokoje v poledne i večer.
Byli jsme už v 3hvězdičkových hotelech, pravda v Egyptě, v Turecku jen v 5hvězdičkových, ale tento hotel bohužel nedokážu ohodnotit hvězdičkami. Kromě nás (tři osoby) a jednoho tureckého páru, který tam byl ubytován, byli tam jen ruští turisté, asi 95 %. V jiných hotelech to nebyl problém. Tady, kdo nestál ve frontě půl hodiny před jídlem, bohužel našel jen zbytky, a to ne vždy. Slunečníky na pláži, které jsou součástí all inclusive, nosili na pokoje v poledne i večer.
Pláž, pokud jde o čistotu vody, je jediným plusem, pobřeží je pokryté drobnými oblázky, místy trochu pískem, který není úplně nejčistší, ale večer většinu odpadků uklidí. Vodní sportovní klub je k dispozici za poplatek a nabízí poměrně široký výběr. Plážový bar: nealkoholické nápoje, pivo, stejně jako u bazénu zdarma, někdy něco dojde, ale doplní to. Odpoledne hamburger, hranolky, kečup, ale na pivo je třeba stát ve frontě, je hodně hladových turistů.
StravaPředpokládám, že kvalita a výběr jídel by odpovídaly dvouhvězdičkovému hotelu, pokud by na všechny zbylo po našich ruských bratrech, ale čistota a obsluha jsou nedostatkové zboží. Podle mého názoru je personálu málo na tolik turistů. Během našeho pobytu odpoledne jeden číšník "vzbouřil" a rozbil okna jídelny, do půl hodiny ho odvezla policie, okna byla znovu vyměněna.
UbytováníNa náš pokoj jsme čekali až do 4 hodin ráno my tři, kteří bohužel zvolili tento hotel. Mezitím několikrát na půl hodiny vypadl proud. Tehdy uklidili jen jednou, toaletní papír, ručník, odvoz odpadků není. Vybavení pokoje připomínalo socialistický dělnický ubytovna. Na chodbách špinavá podlaha, zbytky jídla, rozbitá okna atd.
SlužbyO jiných službách nevím, v suterénu funguje masážní salon, hammam, který jsme také vyzkoušeli, pro dvě osoby 30 EUR, asi půl hodiny, byli jsme spokojeni, personál není drzý a mluví i anglicky. Večerní animační programy jsou výhradně v ruštině, obsah je přibližně stejný jako v jiných hotelech, už jsme je několikrát viděli, takže nám nechyběly.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Monika Zober
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel není čtyřhvězdičkový, spíše přehnané tři hvězdičky. Starý, vyžaduje rekonstrukci. Personál velmi milý a ochotný.
Hotel není čtyřhvězdičkový, spíše přehnané tři hvězdičky. Starý, vyžaduje rekonstrukci. Personál velmi milý a ochotný.
Kamienisto-písčitá, snadný sestup, přímo u hotelu, čistá, s lehátky a slunečníky
StravaNedostatek rozmanitosti, každý den to samé. Každý den rýže a kuřecí jídla. V nabídce chybí mořské plody. Jednou byla ryba - nepoživatelná, samé kosti.
UbytováníK plusům:
-přítomnost klimatizace (i když je velmi hlučná)
-denní úklid pokoje
Minusy:
-starý nábytek, dveře
-francouzský balkon - tedy ve skutečnosti žádný balkon
-špatné osvětlení
-koupelna vyžaduje kompletní rekonstrukci
Výhody: bezplatné ručníky na pláž, lehátka, slunečníky
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lokality v této zemi