Naz Garden Hodnocení: 2/5 Turecko, Side, Side
Michaela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.
Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.
žiadna, pani nám v SMS písala po každé inú pláž a všade nás vyhadzovali
StravaStrava pre tých , čo chcú zhodiť kilá na dovolenke, inak fajn.
UbytováníUbytovanie fajn, bola som spokojná.
SlužbyNič moc
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate




















