Itálie - Eraclea Mare Itálie

 • Popis

  Eraclea Mare leží v Benátském kraji v severní části Itálie. Najdeme ji asi 10 kilometrů od rybářského města Caorle. Pro svou bujnou vegetaci je destinace často označována přiléhavou přezdívkou "zelená perla Benátska". Téměř celá Eraclea je totiž pokryta hustým borovicovým porostem, který nejenže chrání před ostrým letním sluncem, ale zároveň propůjčuje místu nezapomenutelnou vůni a atmosféru. Eraclea je spíše klidnější rekreační destinací, která stojí v protikladu ruchu velkých turistických středisek. Eraclea Mare nabízí kvalitní ubytování za dostupnou cenu.

  Kam se z letoviska vydat až vás omrzí užívání si moře a pláže? Určitě si musíte vychutnat kouzelnou Mort Lagoon, průzračnou písčitou lagunu s mělkým dnem táhnoucí mezi Eracleou Mare a ústím řeky Piave.

  Turistiky si můžete užít dosyta při procházce stezkou Well-being path, která je samozřejmě rámována borovicemi. V okolí stezky se milovníci sportu mohou věnovat některému ze svých koníčků. V letní sezoně jsou ve zdejším přístavu pořádány kurzy plachtění pro dospělé i děti, fanoušci jízdy na koni zase mohou navštívit zdejší jezdecký klub a vydat se na projížďku po přírodě či k laguně. V blízkých městech jsou nejen pro rodiny s dětmi připraveny vodní a zábavní parky (Aquafollie, Aqualandia). Zde vás krom množství bazénů, skluzavek a tobogánů také čeká široká paleta sportů, od volejbalu přes aerobic až po spinning či bungee-jumping.

  Autem či autobusem můžete dojet do přístavního města Terstu či kouzelných Benátek. Lodí se naopak můžete vydat na výlet po říční laguně do městečka Caorle, které je vyhlášeno výtečnou rybí kuchyní. Cena se pohybuje okolo 10 Euro za osobu

Nejnovější recenze Itálie - Eraclea Mare

Celkem: 3,8 Fotky boli krasne realita bola dosť krutá

 • 3 Ubytování
 • 4 Strava
 • 5 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Fotky boli krasne realita bola dosť krutá Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Izba špinavá nevimalovane a staré postele a skrine také úplne jednoduché. Vyležany gavč a kuchyňa pracovná doska zhnita nože môj.

Strava
Strava bola v reštauráciách prípadne sme si varili tak to bolo OK

Služby hotelu
Celkový dojem s ubytovania 4 z 5

Pláž
Pláž blízko pekna a dobrý vstup do vody OK

Ján Uhliar, 14.09.2018, Datum pobytu: 25.8. - 1.9.2018
Oblast: Itálie Itálie, Eraclea Mare, Hotel: Vila Monica

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8 Celkový dojem byl takový, že jsme byli všichni nakonec velmi spokojení.

 • 6 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem byl takový, že jsme byli všichni nakonec velmi spokojení. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování není zrovna moc přepychové, ale take né nejhorší. Doporučovala bych rekonstrukci koupelen, které potřebují akutně opravit.

Strava
Snídaně na náš vkus chudé. Šunka, salám, sýr, med, nutela, pečivo žádný teplý bufet. Džus byl dost nastaven vodou po chvilce už tekla jen voda.

Večeře byly velmi chutné až na jednu věc, která lze omluvit a to, že meníčko bylo přeložený z italštiny do češtiny na googlu překládači. Takže to byla taková sázka do loterie.

Služby hotelu
Majitelé byli velmi příjemní a ochotní. Vždy nám vyšli vstříc.

Pláž
Pláž pěkná s dobrým vstupem do moře.

Miroslava J., 30.08.2018, Datum pobytu: 19.8. - 24.8.2018
Oblast: Itálie Itálie, Eraclea Mare, Hotel: Corallo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 3,4 Slovenské a české cestovné kancelárie by mohli začať vyberať izby pre ľudí a nie totálny low cost. Izby ako na internátoch v Mlynskej...

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 10 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Slovenské a české cestovné kancelárie by mohli začať vyberať izby pre ľudí a nie totálny low cost. Izby ako na internátoch v Mlynskej doline, nábytok ako socík spred 40 rokov, malilinké izbičky (pre 4 osoby) s poschodovou posteľou, o čom sme boli vopred informovaní, ale napríklad na hornej posteli chýbala zábrana proti spadnutiu (tú nám na naše opakované vyžiadanie dali), avšak chýbal aj rebrík, ktorý nám napokon ani nedali. Strava veľmi chudobná aj na Taliansko (cestujeme do tejto lokality každý rok už 10 rokov, takže vieme porovnať). Mestečko krásne, pláž vzhľadom na lokalitu Benátsko jedna z najlepších (lepšia ako Caorle, Lido di Jesolo či Lignano). Keby manžel nehovorí perfektne po taliansky, asi si v hoteli nič nevyhádame. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie katastrofa. Videli sme, že majú aj väčšie izby a s novším nábytkom, no česká CK očividne znova hrá na cenu a objednala tie najhoršie. Sprchovacia hlavica priamo nad WC, takže ste mohli sedieť na WC a zároveň sa sprchovať. Žiadna vaňa ani sprchovací kút.

Strava
Veľmi slabé, radšej sa tomuto hotelu vyhnúť, čašníčka striehla, koľko si kto na raňajky naberá, nič nedokladali, kto si prispal, mal smolu. Prvé dni im dokonca nefungoval kávovar!!! Talianom!

Služby hotelu
Veľmi zlé, ako Taliani, mali "na háku".

Pláž
Pláž super, čistá, voda priezračná a teplá! Dostupnosť od hotela k pláži primeraná (asi 500 m).

Soňa Biksadská, 29.08.2018, Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2018
Oblast: Itálie Itálie, Eraclea Mare, Hotel: Corallo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Vše bylo podle očekávání, cestovní kancelář v ničem nelhala. ubytování odpovídalo fotografiím. Pláž byla v avizované vzdálenosti..atd.

 • 7 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vše bylo podle očekávání, cestovní kancelář v ničem nelhala. ubytování odpovídalo fotografiím. Pláž byla v avizované vzdálenosti..atd. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo starší, ale udržované. Odpovídalo ceně a fotografiím. Věděli jsme do čeho jdeme.

Strava
Stravovali jsme se sami.

Služby hotelu
Byli jsme v apartmánu, žádné služby jsme nevyužívali.

Pláž
Pláž byla blízko, místa velký dostatek i bez zakoupení slunečníku a lehátka. Voda průzračná. Pláž relativně čistá (bez odpadků). Jen kuřáci by mohli své nedopalky odhazovat do skleničky a potom do popelnice. Ale to není vizitka provozovatelů pláže, ale uživatelů. Asi těžko budou každý den hledat v písku stovky nedopalků.

Radka K., 29.08.2018, Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2018
Oblast: Itálie Itálie, Eraclea Mare, Hotel: Villa Paola

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9 Ubytovanie super -strava hotel pláž okolie.... čisté upravené...milý a ochotný personál Výborná dovolenka

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Ubytovanie super -strava hotel pláž okolie.... čisté upravené...milý a ochotný personál

Výborná dovolenka Zobrazit celou recenzi

Pavla P., 15.08.2018, Datum pobytu: 6.8. - 11.8.2018
Oblast: Itálie Itálie, Eraclea Mare, Hotel: Corallo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

5 fotografií

Všechny recenze Itálie - Eraclea Mare