Mauricius - Tamarin Mauricius

 • Doprava letecky

  14:00 h

 • Popis

  Tamarin se nachází na západě ostrova. Je známé díky kvalitnímu golfovému hřišti a jako všude na Mauritiu dokonalými plážemi. Oblastí protéká řeka Rempart a zde také leží stejnojmenná hora. Pláž Tamarin je vhodná k potápění i surfování.

Nejnovější recenze Mauricius - Tamarin

Celkem: 6.8 Dovolená byla moc fajn, mrzelo nás stav pláže po velké bouři, pláž byla zakalená špínou a nebylo možné se koupat v oceánu skrze řeku,...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 2 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla moc fajn, mrzelo nás stav pláže po velké bouři, pláž byla zakalená špínou a nebylo možné se koupat v oceánu skrze řeku, která znehodnotila místo u hotelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velice pěkné a příjemné místo s kvalitními bazény, krásné stylové a dobře vybavené pohodlné pokoje. Chyběla zábava, pouze jednou proběhla půl hodinová lekce aquagym, škoda že nebyl program na každý den. 3 večery bylo vystoupení živých kapel, což bylo moc fajn a zpestřilo večerní zábavu. Měli jsme obavy ze silnice mezi hotelem a pláží, ale cesta je vlastně jednosměrná ulice, sice je dost frekventovaná, ale nebyl žádný problém.

Strava
Strava byla moc fajn, každý den ryby, výběr salátů, různých masových i zeleninových pokrmů. Očekávali jsme více plodů moře, ovoce, avokada, chyběla nám zmrzlina a sýr na závěr oběda či večeři.

Služby hotelu
Bylo fajn, že na recepci jsme si mohli objednat taxika, ceník byl předem určeny, snaživý a milý personál. Bazény byly skvěle.

Pláž
Pláž byla znečištěna následky z cyklonu poblíž ostrova a záplavami z vedlejší řeky. Nicméně přesto se určitě na této pláži nedá snorchlovat za standardního počasí a stavu. Nejkrásnější pláž jsme objevili 16km daleko v le morne.

Christelle Čajková, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 06.02.2023, Datum pobytu: 23.1. - 31.1.2023
Oblast: Mauricius Mauricius, Tamarin, Hotel: Tamarin by Veranda

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.6 Nádherná dovolená, ostrov nabízí spoustu míst na výlety i koupání, byli jsme mile překvapeni z cen za jídlo i taxi na ostrově.

 • 9.5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Nádherná dovolená, ostrov nabízí spoustu míst na výlety i koupání, byli jsme mile překvapeni z cen za jídlo i taxi na ostrově. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Byli jsme nadšení z toho, jak hotel vypadá a v jaké lokalitě se nachází. Je v dobré dojezdové vzdálenosti na spoustu výletů (Chamarel, vodopády 7 Kaskád, Le Morne, Casela,..), taxi seženete přímo u hotelu a odveze vás za velmi příznivou cenu tam i zpět.

Strava
Jídlo bylo připravené dobře, výběr by mohl být pestřejší nebo trochu obměňovaný. Obsluha v restauraci i barech častokrát vypadala zmateně, jako kdyby byla první den v práci, číšníci nebyli zrovna nejrychlejší. Ale jsou to pouze drobnosti, které dovolenou nijak nekazily.

Pláž
Pláž před hotelem byla krásná, ale využili jsme ji pouze na procházky, koupali jsme se vždy někde během celodenních výletů.

Michaela K., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 28.11.2022, Datum pobytu: 16.11. - 24.11.2022
Oblast: Mauricius Mauricius, Tamarin, Hotel: Tamarin by Veranda

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.8 Úžasná dovolená . Mauritius je nádherný ostrov s rozmanitými plážemi a krásnou přírodou. Nabízí velké množství aktivit a výletů za...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Úžasná dovolená . Mauritius je nádherný ostrov s rozmanitými plážemi a krásnou přírodou.

Nabízí velké množství aktivit a výletů za poznáváním ostrova(přírodní rezervace, čajové , kávové plantáže , památky, botanická zahrada atd...). Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování na velmi vysoké úrovni.Útulný pokoj s terasou, moderní koupelnou, samostatné wc, klimatizací.

K dispozici byla lednice, trezor, rychlovarná konvice. Plážová taška s podložkami a dekami.

Každý den nám pokoj uklidili, vyměnili ručníky, doplnili balenou vodu.

Strava
Stravování bylo pestré. vše formou samoobslužných stolů, teplá jídla + studený raut(různé míchané saláty), zelenina. k obědu i večeři byla vždy i nějaká polévka.

Jediné malé minus bylo málo čerstvého ovoce.

Služby hotelu
Hotel nabízí program Explorer- bohatá nabídka aktivit a výletů.

Každý kdo je ubytovany 3 dny a více dostává kredity a může je využít na tento program.

V rámci hotelu celý den různé aktivity, plavní s delfíny , aqua aerobic, petang, možnost si půjčit paddle board, surfové prkno.

Možnost i půjčit auto.

Pláž
Pláž dostupná přes místní silnici, asi 50m od hotelu.Čistá ,s jemným pískem,pouze popadané listy ze stromů, průzračná voda . Málo lidí.

Jarmila Lehečková, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 12.05.2022, Datum pobytu: 28.4. - 8.5.2022
Oblast: Mauricius Mauricius, Tamarin, Hotel: Tamarin by Veranda

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 10 Úžasný hotel na krásném místě přímo u pláže. Ochotný perzonál. Jediné mínus - večer prakticky nebylo kam jít, kousek od hotelu tři...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Úžasný hotel na krásném místě přímo u pláže. Ochotný perzonál. Jediné mínus - večer prakticky nebylo kam jít, kousek od hotelu tři resturace a to je vše, jinak vše večer pozavírané. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování nemělo chybu.

Strava
Snídaně bezvadné a občasné dokoupené obědy nebo večeře také skvělé. Stoly pár metrů od pláže, pod stromem. Paráda.

Služby hotelu
Služby hotelu také na jedničku.

Pláž
Pláž také bez chyby, soukromá, písčitá,trochu místy úlomky korálů / pro jistotu boty do vody / lehátka v dostatečném množství k dispozici, pláž i voda čistá.

Dana Hlavatovičová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 11.05.2022, Datum pobytu: 27.4. - 7.5.2022
Oblast: Mauricius Mauricius, Tamarin, Hotel: La Mariposa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (1)

Celkem: 8.8 Přestože jsme vybrali levnější dovolenou, byli jsme až na drobnosti moc spokojeni. Jediné, co nás trochu zaskočilo, bylo nestálé počasí....

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Přestože jsme vybrali levnější dovolenou, byli jsme až na drobnosti moc spokojeni. Jediné, co nás trochu zaskočilo, bylo nestálé počasí. Ale i tak jsme si dovolenou užili.

Chválíme personál hotelu, dokonce ubytovaným v Tamarinu zařídil zdarma krásný výlet lodí za delfíny spojený s koupáním a výborným obědem.

Mauricius je krásný ostrov plný zeleně a milých lidí, určitě doporučujeme. Zobrazit celou recenzi

Eva Kožoušková, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 07.04.2022, Datum pobytu: 23.3. - 3.4.2022
Oblast: Mauricius Mauricius, Tamarin, Hotel: Tamarin by Veranda

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Mauricius - Tamarin