Spojené arabské emiráty - Ajman Spojené arabské emiráty

 • Doprava letecky

  06:00 h

 • Popis

  Ajman je ze všech sedmi arabských emirátů nejmenší - jeho rozloha je pouhých 260 km2. Emirát Ajman se nachází v sousedství emirátu Sharjah a Umm Al Quwain. Součástí emirátu jsou i dvě malé enklávy Masfut a Manama v pohoří Hajar.

  Ajman není jen název emirátu, ale i stejnojmenného hlavního města. Tady na vás dýchne prastará historie, ale současně uvidíte moderní a živoucí město.

  Ptáte se, co můžete navštívit v emirátu Ajman? Především jsou to jeho několikakilometrové pláže pokryté nádherným bílým pískem. Voda je tu neobyčejně čistá a průzračná. Díky její kvalitě žijí v moři nejrůznější druhy rostlin a živočichů a oblast je tak oblíbená zejména mezi potápěči a obdivovateli podmořského světa. Ajman nabízí to nejlepší koupání z celých Spojených arabských emirátů. Nezbývá, než vyzkoušet zdejší nádherné moře na vlastní kůži! Nenechte si ujít ani návštěvu zdejší obrovské loděnice na stavbu lodí zvaných Dhows.

  Vychutnejte si romantickou atmosféru města Ajman, které nabízí neobyčejnou útulnou atmosféru. Najdete tu bezpočet příjemných restaurací, obchůdků a klasických arabských trhů. Odpočinek si můžete vychutnat v upravených parcích.

Nejnovější recenze Spojené arabské emiráty - Ajman

Celkem: 10 Hotel se nachází v dobré lokalitě a dojezdu do Dubaje. Naše dovolená proběhla v naprostém pořádku od vyzvednutí na letišti, po celou dobu...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel se nachází v dobré lokalitě a dojezdu do Dubaje. Naše dovolená proběhla v naprostém pořádku od vyzvednutí na letišti, po celou dobu pobytu a i návratu domů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásný pokoj s výhledem na moře

Strava
Výborná

Služby hotelu
Velmi příjemný personál a i v této době perfektní organizace a naprostá bezpečnost.

Pláž
Menší, čistá, privátní jen pro hotelové hosty.

Marie S., 22.10.2021, Datum pobytu: 9.10. - 19.10.2021
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ajman, Hotel: Fairmont Ajman

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 hotel čistý, hezký, VOŇAVÝ

 • 8,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
hotel čistý, hezký, VOŇAVÝ Zobrazit celou recenzi

Ubytování
koupelna by potřebovala rekonstrukci a odpad vyměnit :/ byl cítit

Strava
všeho chuť

Služby hotelu
milý, vstřícný personál, uklid provádí kluci, což bylo někdy poznat :)

Pláž
první dva dny vlny a odpadky fuj fuj

Anonym, 04.10.2021, Datum pobytu: 25.9. - 1.10.2021
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ajman, Hotel: Bahi Ajman Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 1,8 Hotel stary, nabytek otluceny urcite neodpovidal 5 hvezdam.Sluzby delegatky velmi spatne,neznalost nabyzenych vyletu-Aqvapark a...

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 5 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Hotel stary, nabytek otluceny urcite neodpovidal 5 hvezdam.Sluzby delegatky velmi spatne,neznalost nabyzenych vyletu-Aqvapark a delfinarium v Atlantisu.Pripadalo mi,ze delegatce slo o prodani vyletu nebo ziskani penez za vylet v Atlantisu. Tez ridic mel problemy s domluvou se vstupem,platili jsme zbytecne vstupy.No hruza. V SAE jsme byli jiz po treti a s takovymi problemy jsme se nesetkali.

Sluzby,strava vyborna a personal na hotelu velmi ochotny,obvzlast,kdyz jsem se zminil,ze v SAE jsme jiz potreti. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Stary hotel s otlucenym nabytkem,mistnost mala,zatim jsme se s takovym pokojem nesetkali ani v trihvezdickovem hotelu v SAE.

Uklid vynikajici. Hotelove sluzby dobre.

Strava
Strava byla velmi dobra.

Služby hotelu
Sluzby velmi dobre.

Pláž
Plaz celkem cista a dobry pristup. Trochu problem s mnostvim dastniku na plazi.

Josef Řezníček, 10.08.2021, Datum pobytu: 27.7. - 3.8.2021
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ajman, Hotel: Bahi Ajman Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 6 Hotel hodnotíme známkou ,,dobře". Pokud bychom vypustili pár nedostatků v rámci pokoje, jídla, drinků a počáteční problém s...

 • 6,5 Ubytování
 • 2 Strava
 • 9 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Hotel hodnotíme známkou ,,dobře". Pokud bychom vypustili pár nedostatků v rámci pokoje, jídla, drinků a počáteční problém s delegátem, pak můžeme říci, že se nám dovolená líbila, ale znovu bychom již hotel k návštěvě nevyhledávali. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj nám každý den uklízeli během snídaně (výměna za nové ručníky, doplnění vody na pokoji). S pokojem jsme byli spokojeni, pouze koupelna byla horší, rez v umyvadle, také rez u odtoku ve vaně (tu jsme tedy raději nepoužívali) a rez také podél skla sprchy, která byla špatně izolována, takže po každém sprchování nám vznikla v koupelně celkem velká louže, kterou jsme vysoušeli ručníkem. Jinak jsme dostali pokoj s výhledem na moře bez jakéhokoliv požadavku na příplatek za daný výhled. Tedy ubytování hodnotíme vesměs kladně.

Strava
Co se týká stravy a pití zde bohužel velké mínus. Na stravu a drinky jsme se těšili hned po pláži nejvíce, ale rozčarování přišlo při zjištění toho, že každý den po dobu celého zájezdu bylo to samé nabízené jídlo a bohužel 90% jídla děláno v indickém provedení, jelikož klientela byla nejvíce indické či ruské národnosti, tedy každý den k večeři i obědu ta samé pálivá jídla, pokud jsme nezvolili salát, byly všechny masa s pálivým kořením. Pokud jsme byli venku na baru, tak v rámci all inclusive pouze koktejly s vodkou nebo whisky, tedy pokud jsme chtěli Cuba Libre, Mochitto nebo Piňa coládu, tak nebyly v all inclusive, z čehož jsme tedy byli opravdu nemile překvapeni. Hotel disponuje dvěma venkovními bary, z čehož jeden je u bazénu a druhý přímo na pláži, ten na pláži, kde jsme trávili většinu času byl otevřen, ale nebyla v něm žádná obsluha, pokud jsme tedy chtěli pití, museli jsme z pláže dojít k bazénovému baru, kde bylo samozřejmě plno, jelikož si tam pro nápoje chodil každý z bazénové i plážové části. Tedy za nás strava a pití dostávají bohužel velmi špatné hodnocení.

Služby hotelu
Služby hotelu naopak po turistické stránce a fungování personálu v pořádku. Zajištění transferů, odbavení, chování vše velmi profesionální.

Pláž
Pláž krásná, udržovaná, lehátka i slunečníky připravoval a čistil průběžně personál, tedy vše v pořádku. Hodnotíme kladně.

Michal F., 26.07.2021, Datum pobytu: 16.7. - 23.7.2021
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ajman, Hotel: Fairmont Ajman

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (1)

Všechny recenze Spojené arabské emiráty - Ajman