Srí Lanka - Induruwa Srí Lanka

 • Doprava letecky

  10:00 h

 • Popis

  Tato oblast je cílem tisíce turistů a návštěvníků, protože nabízí příjemné přímořské klima a nádherné, romantické pláže s křišťálově čistou vodou. Odpočívat můžete nejen u moře, ale i u řeky Bentota, která poskytuje ideální podmínky pro plachtění, windsurfing a vodní lyžování. Navštívit můžete zajímavý chrám ze 12. století Galapota Temple stojící kousek od řeky. Největší zajímavostí a atrakcí v Induruwě je želví líheň, kterou můžete navštívit.

Nejnovější recenze Srí Lanka - Induruwa

Celkem: 4,6 Bohužel zde musím napsat,že spokojenost byla maximálně ta,že jsme utekli před Vánočním chaosem a musím souhlasit s plno názory ,zde již...

 • 5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Bohužel zde musím napsat,že spokojenost byla maximálně ta,že jsme utekli před Vánočním chaosem a musím souhlasit s plno názory ,zde již napsanými.

To jak se na Srí Lance žije,tak člověk musí přimhouřit očka,to chápu,ale CK by měla nabízet tento hotel úplně trochu s jiným zněním.

Prostě katastrofa,rok před tím proběhlo Turecko a tak jsem se zamilovala do dovolené s All inclusive,že jsem již nechtěla jinou dovolenou,už prostě nikdy více stát u sporáku atd atd.ale hlavně kvůli dítěti vyhrála tato volba,ale bohužel CK neuvádí,že je to max plná penze,tudíž vyhozené peníze.Pití o objemu 0,175 L cola,fanta,sprite,plechovkové pivo a voda na příděl,takto by All vypadat neměla,u bazénu si musíte pití donést,které je samozřejmě hned teplé,prostě nedostanete nic navíc a nikde.Tohle bylo největší zklamání a tak nějak nefér jednání od CK,která na to neupozornila,kdyby to člověk věděl,tak za All neplatil a rovnou s tím počítal a pak tady nemusely být špatné recenze.

Pláž byla čistá,ručníky nám ochotně obsluha donesla,ale ty leháka bohužel volají po opravách.

Musím hlavně podotknout,že tento hotel je spíše situován pro Rusky mluvící klientelu a asi proto nemůže být All inclusive,jak by mělo být,protože by je to zruinovalo,prostě to tak je a bude,že Ti se s tím nepářou a všeho co nejvíce i když to nesní a taky něco sebou na pak.:-( :-(:-(

Personál byl milý,usměvavý,asi dle nich vše OK,jejich nějaké maximum,to beru,ale mělo by na to být upozorněno,ale tohle je chyba CK,ta bohužel neuvádí věci,tak jak jsou.

Jo celkově dobrý,syn se vyřádil,něco jsme viděli,já se v klidu opalovala,ale hotel kam se vracet rozhodně nehodlám.

Jakmile jste někdy měli super dovolenou se vším všudy,tak tady to nečekejte !!!

Nejsme nároční,ale tohle bohužel neodpovídá prezentaci Ck. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování slušné,jen ty extrémě špinavé balkony od ptačího trusu,hnus.

Ale chodí se tam člověk jen vyspat,tak na to to bylo dobrý,stačilo.

Strava
Jídlo první den,velice mizerné,až tam najížděli další a další klienti,tak se začlo více vařit,chápu,bylo nás málo,tak na co tolik druhů jídla,ale celičký pobyt,pořád vše dokola,v zemi kde jsou banány na každém rohu,plno ananasů a jiného ovoce,tak na stolech velice málo.

Služby hotelu
Služby,no my jsme vlastně po nich nic nepotřebovali,takže nemohu soudil,horší je to s delegátkou,ta se tam objevila bez ohlášení jednou,takže ji skoro nikdo nezastihl a nemohl se zeptat na to,na co by chtěl.

Co vím,tak ji ostatní naháněli,aby alespoň získali nějaké info o odjezdu a o tom,na co tam vlastně máme nárok a jaký je chod hotelu.Absolutně placený člověk k ničemu.

Pláž
Pláže čisté a vlastně jen pro hotel,lehátek málo a hlavně moc jich bylo rozbitých.

Místo pod stromy musíte pečlivě vybírat,jinak Vás označí za chvíli ptačí trus.

Anonym, 14.07.2017, Datum pobytu: 20.12. - 29.12.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel: Induruwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,4 Spokojenost

 • 8,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dobry

Strava
Bez pripominek

Služby hotelu
Bez pripominek.

Pláž
Cista vzdy upravena.

Jana Krajníková, 20.05.2017, Datum pobytu: 16.3. - 27.3.2017
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel: Induruwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 9 S přítelem jsme si zařizovali ,,levnější dovolenou na Srí Lance,, sice jsme byli ubytování na hotelu, dovolenou jsme však pojali jako...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
S přítelem jsme si zařizovali ,,levnější dovolenou na Srí Lance,, sice jsme byli ubytování na hotelu, dovolenou jsme však pojali jako zážitkovou a poznávací......Srí Lanka je země ,,levnější,, avšak pro cizince platí ceny minimálně 3x vyšší, než pro místní obyvatele, zejména tehdy, pokud cena není pevně daná. Obyvatelé jsou usměvaví lidé, kteří jsou velice ochotní a rádi Vám pomohou, není to ovšem zadarmo (nemají problém si říct, že to, co jim dáte, je málo), souhlasím s předchozím názorem, že opravdu jen natahují ruce :-) .

Pokud budete bydlet na hotelu, je pravděpodobné, že se o vás bude starat delegát cestovní kanceláře, tedy starat ani ne, spíše se bude snažit prodat své zájezdy.....pokud bude na výletě více ruských cestovatelů a vy rusky neumíte, máte smůlu.......výklad probíhá v ruštině, i když máte ve smlouvě anglicky mluvícího delegáta.

Každá země má svoje plusy a mínusy. Vyzdvihla bych krásnou přírodu, chutný čaj, pláž a moře v Induruwě, dietní zdravou kuchyni :-D, špičkové exotické ovoce, možnost vidět některé druhy zvířat na vlastní oči, jízdu tuk tukem a vlakem.............mínusy - za vše se platí, bohužel, sice pro nás to jsou malé častky, nicméně samotná podstata tohoto, mne zvedá ze židle ! Proto apeluji nepřiplácejte, nesrovnávejte s českými cenami, srovnávejte s cenami pevnými např. v supermarketu a tamními. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Kvalita ubytování = cena zájezdu...... Jednalo se o lehce starší vybavení v koloniálním stylu. Vždy bylo uklizeno a na posteli nějaká dekorace. Za 7 nocí jsme dávali malé úplatky - asi 3x (vždy do 100 Rup. záleželo - kolik jsme měli drobných :-) )

Strava
Měli jsme polopenzi a vystačili jsme si, jeli jsme tuk tukem do Bentoty, nakoupili balenou vodu, ta nám vystačila na zbytek pobytu (+ jsme měli vodu, co nám nosili na pokoj - 1člověk = 0,5l ). Pravdou je, že jsme pili velice málo, méně než doma, ale žízní jsme netrpěli.

Jídlo velice chutné, v podstatě opakující se každý den, nám to, ale nevadilo, byli jsme na to z předchozích recenzí připraveni.

Služby hotelu
Žádné služby jsem neviděla, že by byly funkční....možná na vyžádání...nevím, ani bychom je asi nevyužili....Pouze mne mrzí, že bufet u bazénu byl za celý pobyt otevřen pouze 2x, nevíte kdy se otevře a kdy se zase zavře :-)

Pláž
Pláž bych opravdu vyzdvihla, téměř žádní lidé, pokud proplavete zlom vlny, můžete i normálně plavat, čistá voda, vlny větší. Po 18 hod vás z bezpečnostních důvodů vypískají z moře a pošlou do bazénu :-)

Alžběta B., 12.03.2017, Datum pobytu: 25.2. - 6.3.2017
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel: Induruwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 7,8 Príjemný oddych uprostred zimy, hľadali sme hotel, ktorý bude na pláži, kde sú veľké vlny a presne to nám aj odporučili, palec hore.

 • 6,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Príjemný oddych uprostred zimy, hľadali sme hotel, ktorý bude na pláži, kde sú veľké vlny a presne to nám aj odporučili, palec hore. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel trošku ošarpaný, ale v rámci podmienok krajiny tretieho sveta a celkovo tým, aký majú miestni prístup k detailom a čistote veľmi dobré. Nepotrebovali sme žiadny super hotel.

Izby boli ale veľmi vzdušné a priestranné, posteľ sme mali manželskú vo veľkosti dvoch king size beds, čo bolo super. Pekná kúpeľňa. Všetky izby majú veľký balkón a okná smerom na more.

Strava
V rámci polpenzie sme mali ráno a večer vždy bohatý bufet, ani po skončení raňajok nás nikto nevyháňal a personál bol vždy veľmi príjemný. Varili miestne i medzinárodne. Pred hotelom je zopár reštaurácií, tá najväčšie hneď pred vchodom je nezmyselne drahá (ale treba natiahnuť turistov), stačí však hľadať a mať chuť objavovať a hlavne sa nebáť - o trochu ďalej sme našli malé miesto s príjemnou pani a ešte príjemnejšími cenami.

Inak v zariadeniach pre miestnych sa človek úplne v pohode naje do 200 rupií (mäsové jedlo, vege za menej)

Služby hotelu
Nič moc sme nevyužívali, ale majú príjemný klimatizovaný bar, bazén pre dospelých i pre deti

Lehátka, ktoré sú k dispozícií sú už trošku ošuntelé, mne to príjemné moc nebolo, ale mama to zas niajk neriešila.

Pláž
Pláž skvelá, piesočná, najlepšia, na akej som bola - kto má rád plávanie vo vlnách si to patrične užije. Čistá voda, čistá pláž a dá sa po nej behať, pretože je dosť dlhá. Okrem hotelových hostí tam vlastne nikto nie je (mimo predavačov rôznych suvenírov).

Danka Z., 01.03.2017, Datum pobytu: 6.2. - 16.2.2017
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel: Induruwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 8,6 Zájazd bol fantastický, oddýchol som si. Dostal som presne to, čo CK sľubovala. Jediné, čo sa mi nepozdáva: delegátka ELIŠKA sa neozvala...

 • 9 Ubytování
 • 5 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Zájazd bol fantastický, oddýchol som si. Dostal som presne to, čo CK sľubovala. Jediné, čo sa mi nepozdáva: delegátka ELIŠKA sa neozvala celý čas, neprišla ani na dohodnuté stretnutie v druhý deň pobytu - pritom termín určila ona a odkázala nám to cez delegáta partnerskej CK. Tiež boli problémy s termínmi odhlásenia sa z izby, ako aj nejasnosti okolo transferu na letisko. Milá ELIŠKA si očividne užíva dovolenku na Srí Lanke za naše peniaze a dlabe na klientov. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel je fajn, hlísa o sebe 3 hviezdička ale podľa mňa by si zaslúžil aspoň o pol viac. Čistota super, kúpelňa nová a čistá, klimatizácia funkčná.

Strava
Nič moc. Mal som polpenziu, raňajky + ešte jedno jedlo - je možnosť výberu obed alebo večera. Hotel ponúka aj all inclusive - prosím nenalette, je to plná penzia a nič viac, neoplatí sa. V okolí je mnoho reštaurácií kde sa dá najesť chutne a lacno. Hotelová strava je málo korenená, bez chuti.

Služby hotelu
Ubytovacie služby super, strava málo pod priemerom, iné som od hotela nechcel. WiFi v lobby, často nefunguje, keďže ruské deti sa tam hrajú online hry a tým zaberú kapacitu.

Pláž
piesok, čistota. Lehátok málo, ale personá ochotne "vymyslí" niečo na požiadanie. Vlny v mori, dá sa vyšantiť.

Ferdinand Sasvary, 23.02.2017, Datum pobytu: 6.2. - 20.2.2017
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel: Induruwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Všechny recenze Srí Lanka - Induruwa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622