Černá Hora - Sveti Stefan Černá Hora

 • Doprava letecky

  02:00 h

 • Popis

  Letovisko Sveti Stefan bývalo v minulosti nevýrazná rybářská vesnička, ale v dnešní době je to velmi oblíbené soukromé městečko navštěvované především nejnáročnější klientelou. Letovisko se nachází nedaleko Budvy.
  Ti kdo tady nejsou ubytování musí při vstupu do hotelového areálu nebo na pláž platit.

  Sveti Stefan nabízí opravdu nezapomenutelné koupání, krásný jemný písek, který sem byl uměle přivezen. Tyto jedinečně vytříbené a nadstandartní služby si zde užívali hvězdy jako Sylvester Stallone, Claudia Schiffer, Liz Taylorová či Carlo Ponti.

  Uprostřed mezi letovisky Petrovac a Sveti Stefan najdeme spoustu malinkatých pláží a zátok, které jsou neuvěřitelně čisté, protože se sem většinou dostanete pouze pomocí člunu.
  Největší pláží v letovisku je tzv. Drobný písek. Má sice pouze 250 metrů zato si zde připadáte jako byste navštívili nějakou pláž v tichomoří. Ráj na zemi.

  Jméno dostalo městečko podle sv. Štěpána, který zde má zasvěcený i menší kostelík.
  Toto místo je ideálem pro náročnější klientelu, romantické a pohodové duše, které si hledají své místečko na zemi a chtějí si užít zaručený luxus a kvalitní služby.

Nejnovější recenze Černá Hora - Sveti Stefan

Celkem: 6 Ubytování pěkné, moře a pláž taky moc hezké, koupaní velice dobré. Hlavní problém však je to, že ačkoliv pokoje/apartmány mají kuchyňský...

 • 2 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Ubytování pěkné, moře a pláž taky moc hezké, koupaní velice dobré. Hlavní problém však je to, že ačkoliv pokoje/apartmány mají kuchyňský kout, nesmí se užívat!!! Což nám příjde dost nelůogické a pokud sem člověk jede s tím, že si myslí, že si uvaří tak je na omylu jako my!!! Některé linky byly vybavené jiné zase ne, ale každopádně jejich využívání bylo zakázané.Tak pozor na to! Zobrazit celou recenzi

Eva M., 24.09.2014, Datum pobytu: 19.7. - 26.7.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Sveti Stefan, Hotel: Vila Dijana

Byla tato recenze užitečná? Ano (7) Ne (0)

Celkem: 8 Černá Hora nás uchvátila svou přírodou, krásnými divokými plážemi a historickými městy. Vysoce hodnotíme výlet do Boky Kotorské,...

 • 8 Ubytování
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Černá Hora nás uchvátila svou přírodou, krásnými divokými plážemi a historickými městy. Vysoce hodnotíme výlet do Boky Kotorské, průvodkyně i organizace velmi dobrá.

Je tam ale dost špína,asi ještě větší, než bývá v Chorvatsku Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo popsáno jako luxusní, my měly malý tmavý pokoj, ale jinak vše čisté s pravidelným úklidem

Strava
Pobyt jsme měly bez stravy, počítaly jsme, že si občas něco uvaříme, kuchynka nebyla vybavená a vařit jsme tam nemohly. Asi jsme se před dovolenou neinformovaly o možnosti vaření.

Služby hotelu
Vadilo nám umístění našeho pokoje a terasy. Ta byla velká, ale přímo u silnise a místa, kde domácí parkují svá auta a skutry. Byl tam hluk a smrad z benínu a nafty. Jinak jsme neměly žádný problém

Pláž
Místní pláž dobrá, jen přelidněná, ale to nám nevadilo, neb jsme se vydávaly na jiné pláže,někdy i dál, které nám vyhovovaly.

Lenka Polická, 12.08.2014, Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Sveti Stefan, Hotel: Vila Dijana

Byla tato recenze užitečná? Ano (14) Ne (1)

Celkem: 5,2 Černá hora aspoň místo kde jsme byli nestojí za návštěvu a rozhodně ne za delší pobyt.Připravte se na to, že zajímavé věci v místě pobytu...

 • 6,7 Ubytování
 • 5 Strava
 • 4,7 Okolí
 • 1 Cena

Úvodní shrnutí
Černá hora aspoň místo kde jsme byli nestojí za návštěvu a rozhodně ne za delší pobyt.Připravte se na to, že zajímavé věci v místě pobytu jsou jen pro VIP klientelu a uzavřené.A to i přes to , že je všude nepořádek a odpadky. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Kvalitní ubytování.Výhled na moře za příplatek se nekonal moře jsme sice viděli, ale 70% celkového výhledu zakrývala střecha sousední budovy.Vedle pokoje dva obrovské ventilátory centrální klimatizace=celou noc jako když každých 10 minut ždímá u sousedů pračka.

Strava
Srava snídaňová značně jednotvárná. Káva pouze s lógrem, čaj těžko definovatelná špinavá voda. každý den na nějaký způsob vajíčka.hotelová másílka a marmelády. Restaurace značně předražené snad i v londýně je levněji,obsluha povětšinou nepříjemná.

Služby hotelu
Jen úklid a ten byl výborný. Jen je potřeba si zvyknout, že vás ráno kromě uklízečky nikdo nezdraví, majitelka nikdy. Patrně na to nejsou zviklí.

Pláž
Pláž v místě je malinká většinu zabírají slunečníky (6-9 eur) a koupete se mezi jezdícíma loděma. Z hotelové pláže vás vyhodí.Dva kilometry pláž kamenovo široká vejdete se i s osuškou můžete i slunečník. Královninu pláž ani neuvidíte tam jen pro VIP. Pláž Miložer vpustí vás za 25 eur klid sprcha, v moři je svinčík na pláži se nám podařilo vyšlápnout v písku nějaký asfalt(nejde to dolů). Sveti stefan 15 eur trochu víc lidí jinak stejné jako miločer.

Celkový dojem
Naprosto se nehodí pro relaxaci, pokud nemáte na to utratit za den nejméně 40-80 eur na osobu, na tomto místě si neodpočinete, a ani potom to není nijak slavné!!!Necestovat autem, maximálka je 50km/h, na hranicích vám prohlížejí kufry, vznikají strašné zácpy, všude policajti,v autobuse můžete aspoň spát.Vyplatí se letadlo.
Pro cestovatele kteří se jedou na dovolenou zničit a něco poznat, bych černou horu možná doporučil, je to několik zajímavých věcí a měst k vidění a to i ve vnitrozemí, je potřeba, ale přesouvat se z místa na místo a nevracet se do stejného ubytování, to je vzledem časové náročnosti přesunů nepraktické. Ještě upozornění po 18 hodině černohorci vyjedou do ulic i kdyby to mělo být na tříkolce, je dobré do té doby někam dojet a případně pokračovat po 22-23 hodině.

David Kubáč, 01.09.2007, Datum pobytu: 25.8. - 18.8.2007
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Sveti Stefan, Hotel: Vila Katarina

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (2)

Všechny recenze Černá Hora - Sveti Stefan