Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/australie/cestovani/covid_19.html

Austrálie first minute

Vyrazte s cenově výhodnou first minute nabídkou na poznávací zájezd do Austrálie. Čeká vás svěží město zahrad Melbourne, okouzlující Sydney se slavnou operou, ale i jiná zajímavá místa, např. Cairns s korálovým útesem, Národní park Grampians s vodopády, pouštní město Alice Springs, historické městečko Kuranda a mnoho dalšího.

Proč se vydat na dovolenou do země protinožců?

Austrálie je úžasná destinace nabízející množství aktivit pro každý věk. Slunce a surfování si užijete do sytosti. Dáváte-li přednost horám před mořem, můžete na seznam cílů přidat např. krásné Modré hory. Potápěči si přijdou na své u Velkého bariérového útesu. Objednejte si dovolenou v Austrálii s předstihem.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Austrálie

Počasí v Austrálii

Austrálie leží na jižní polokouli a je tak rozlehlá, že spadá do více podnebných pásů. Na severu se setkáte s tropy, ale většina země zasahuje do subtropického pásma. Je zde mnoho pouští, vlastně se jedná o nejsušší kontinent. Nejvíce srážek padá na severním a východním pobřehttps://www.invia.cz/australie/ží. Mírné klima panuje na jihovýchodě.

Cestovatelský magazín