Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/bhutan/cestovani/covid_19.html

First Minute Bhútán

Rezervujte si s předstihem dovolenou v Bhútánu s first minute slevami a nahlédněte do všech zákoutí himalájského království. Na své si přijdou zejména milovníci hortreků – ten nejslavnější vás zavede na úpatí posvátné sedmitisícovky Jomolhari. Okouzlí vás i řada hradů a klášterů, buddhistické festivaly a samozřejmě příroda.

Jedinečný Bhútán a co rozhodně vidět

Milovníci přírody by si neměli nechat ujít návštěvu města Bumthang mezi půvabnými háji a ovocnými sady. Zájemci o historii potěší duši v bývalém hlavním městě Punákha, obklopeném chrámy. Nynější hlavní město Thimbú nabízí muzea i řemeslné obchody. Rezervujte si first minute zájezd do Bhútánu už teď.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Bhútánu

Počasí v Bhútánu

V Bhútánu převažuje studené a suché vysokohorské podnebí. Na jihu vládne subtropické klima monzunového typu. Ideálním obdobím pro návštěvu je jaro, případně podzim. Tehdy zde panují nejlepší podmínky, pokud jde o počasí. Přes léto přicházejí monzuny, v zimě zase bývá na většině území chladno.

Cestovatelský magazín