Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/japonsko/cestovani/covid_19.html

Japonsko dovolená a zájezdy

Japonsko nabízí bohatou historii a architekturu šintoistických či buddhistických chrámů a zároveň velkoměsta s technickými výdobytky. K útěku před moderními technologiemi poslouží harmonické tradiční zahrady i rozkvetlé parky. Samostatnou kapitolu v cestování tvoří gastronomie. Pochutnejte si na nudlové polévce ramen nebo sushi, které jsou zde na každém kroku.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Nejlépe hodnocené hotely v Japonsku

Japonsko náleží mezi nejvlivnější destinace současného turismu. Je to země s barvitou historií, kouzelný domov samurajů, a přitom moderní svět jedenadvacátého století a elektronická velmoc s nejúžasnějšími technologiemi. Poznejte krásu japonských zahrad, obdivujte architekturu starobylých chrámů, navštivte muzea, dovádějte v zábavním parku Universal Studios v Ósace a užijte si nákupy v Tokiu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Japonska

Počasí v Japonsku

Pro Japonsko jsou typické méně chladné a suché zimy. Sněhové srážky se drží převážně na západním pobřeží a na severu země. Letní a podzimní období přináší déšť i tajfuny. Na jihu panují teplá léta, přičemž nejteplejším měsícem bývá srpen s průměrnými teplotami kolem 27 °C. Nejstudenější měsíc představuje leden, kdy teploty klesají ke 4 °C.

Cestovatelský magazín