Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Nastává doba postcovidová a celý svět se postupně vrací k normálnímu životu. Pečlivě sledujeme situaci ve všech letních destinacích, ať už se vydáte na cestu autem nebo letecky. Čtěte kam a kdy můžete vyrazit a jaký je aktuální stav v nejoblíbenějších lokalitách. 

Aktuální info o cestování

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

First Minute Japonsko

Díky bohatému výběru first minute zájezdů do Japonska budete moci poznat doslova každou stránku země, od přírodních krás a svěžích parků přes čajové pavilonky, tisícileté chrámy až po moderní metropole s futuristickými mrakodrapy. Navštivte nejen Tokio a Ósaku, ale také památkami překypující Naru nebo králičí ostrov Okonušima.

Nejlépe hodnocené hotely v Japonsku

Zobrazit další hotely

Jaká lokalita by se vám mohla líbit nejvíc?

Tokio

Prohlédněte si svatyni Meiji, zahrady císařského paláce, chrám Asakusa aj.

Počasí tento měsíc : Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 20 °C

Doba letu z Prahy : 13:00

rušná oblast nákupy památky žádná pláž vhodné pro páry cestování taxíkem

Podle čeho vybrat ideální hotel?

Japonsko zve k návštěvě známých výletních cílů, jako je hlavní město Tokio, slavný přístav Jokohama nebo smutně proslulá Hirošima. Zaujme však i oblíbená oblast Hakone s vulkanickým komplexem nebo Takamacu s překrásnou zahradou. Rezervujte si first minute zájezd do Japonska, dokud je největší výběr.

Mapa Japonska

Mapa Japonska Prohlédnout na mapě

Počasí v Japonsku

Klimatické podmínky v Japonsku jsou vzhledem k hornatosti a protáhlém tvaru hlavního souostroví různorodé. Na severu panuje chladné, ve středu mírné a na jihu subtropické podnebí. V létě postihují Japonsko silné deště, přecházející v srpnu až do monzunů. Nejdeštivějším měsícem je květen, nejsušším leden.

Získejte inspiraci na našem blogu