Apartmány Borivoj Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vir
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme moc spokojené.
Byly jsme moc spokojené.
Moc dobrá - nemám, co bych vytkla.
UbytováníModerní hotel, pokoje vybavené - jen chyběl výtah.
SlužbyOchotný a vstřícný personál, napsaly jsme pochvalu do knihy.
Irena Mičulková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
pláž byla velmi blízko hotelu ,čistá ,vhodná hlavně pro seniory .Všude lavičky a stín
Stravavýběr jídel výborný a co se kvality velmi dobré
UbytováníUbytování vynikající,nové čisté
Službypersonál hotelu vstřícný ,velmi milý a ochotný,psaly jsme i pochvalu do jejich knihy hostů
Ingrid M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkná dovolená
Pěkná dovolená
Pláž malá přímo před domem, oblázková, ve vodě hodně mořských ježovek.
UbytováníUbytování pěkné, čisté, paní domácí milá. Ubytování odpovídá fotografiím.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Novalja na ostrově Pag je jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Celkový dojem z dovolené však kazil samotný apartmán.
Novalja na ostrově Pag je jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Celkový dojem z dovolené však kazil samotný apartmán.
Pláž byla přímo naproti apartmánu, avšak ve vodě byly velké kameny, kde se drželi morstiz ježci. Museli jsme tedy jezdit na jinou pláž.
StravaDovolená byla bez stravy.
UbytováníProblémy s elektřinou, téměř žádná zásuvka nefungovala. Z kohoutku označeném studenou vodou tekla voda teplá.
SlužbyV pořádku.
od 7 979 Kč za os.
Michaela T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Magdalena Slavíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme velice spokojeni. Cesta autobusem utekla diky suprovým panum řidičům rychle. Chválíme řidiče, kteří nás vezli z ČR za bezchybnou jízdu a za ochotu. Budeme se těšit na další dovolenou s Vaší cestovní kanceláří.
Byli jsme velice spokojeni. Cesta autobusem utekla diky suprovým panum řidičům rychle. Chválíme řidiče, kteří nás vezli z ČR za bezchybnou jízdu a za ochotu. Budeme se těšit na další dovolenou s Vaší cestovní kanceláří.
Jedinou chybou pláže byl velký počet lidí a proto bylo horší najít nějaké klidne místo na lehnuti. Oproti tomu výhodou byl pozvolný přístup do moře , oblázkové pláže čiste moře a bohaté kulturní vyžití.
StravaZájezd jsme měli objednaný beze stravy
UbytováníHotel také splnil naše očekávání. Apartmán byl pěkně udržovaný a dostatečně vybaveny pro naše potřeby, domácí byli ochotni a delegátka Blanka byla také velmi milá a ochotná. Akorát apartmán byl celkem daleko od pláže, ale tak aspoň jsme se prošli.
SlužbyV apartmanu se nám líbilo. Nebylo co vytknout. Apartmán měl i zahradu s posezením, které jsme ocenili, když jsme přišli večer z pláže domu.
Svatopluk V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nikolett Gulyás
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).
StravaStravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..
UbytováníNáš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.
SlužbyApartmán neměl žádné zvláštní služby
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Michaela Tvrdíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V oblasti se celkově zastavil čas v 90. letech. Žádné vyžití ani v sobotu večer.
V oblasti se celkově zastavil čas v 90. letech. Žádné vyžití ani v sobotu večer.
V oblasti je jen jedna plnohodnotná pláž, cca půl kilometru od ubytování. Jinak jsou tam městské betonové ne příliš vzhledné "pláže".
StravaDostačující výběr a chuťově to nebylo špatné. Splnilo to očekávání.
UbytováníUbytování odpovídalo očekávání i fotkám, ale nebylo uklizené. Špína tam byla, jako kdyby neuklízeli půl roku. Když jsme jednali o nápravu, přišel uklízeč a začal šudlat podlahu špinavou vodou a ani to neuměl udělat pořádně. Jako by mop držel v ruce poprvé. V okolí ubytování bylo hodně často neuklizených odpadků.
SlužbyŠpatně zvládnutá organizace při check in/check out. Žádné zázemí pro hosty, kteří čekají na čas odjezdu. Smradlavé toalety.
Tomáš Vávra
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Takze asi takhle. Nejsme s pritelkyni nejak moc narocni,takze se nam libilo. I kdyz urcite by nekteri lide vyhrady meli. :)
Takze asi takhle. Nejsme s pritelkyni nejak moc narocni,takze se nam libilo. I kdyz urcite by nekteri lide vyhrady meli. :)
Pod hotelem obrovske betonove plato,avsak cca 100 m z leva smerem do mesta zacala byt cista oblazkova plaz. Pokud se date do prava pod hotel a ujdete prijemnou prochazkou kolem more,tak prijdete k zatoce,ktera je pro deti a dospele idelani. Pozvolny vstup do vody.
StravaStrava dobra,vyborna,dostacujici. Kazdy si musel vybrat. Ryby,maso,omacky,zelenina,ovoce,prilohy,buchty,limo,pivo,vino,kafe,caje. Ale jedno velike UPOZORNENI - jak pisou ze se jedna o all inclusive,tak za ty penize snad kazdemu musi dojit ze tomu tak uplne nejni. Naznak tam nejaky je,ale all inclusive typu Turecka,Egypta a tomu podobne necekejte.
UbytováníUbytovani je kapitola sama o sobe. Za ty penize jsme luxus ani necekali. Ale na osprchovani,obleknuti a vyspani bohateeeee staci. Vyborne fungujici klima. Diky za ni.
SlužbyNemuzeme hodnotit,nevyuzili jsme zadne.
ZDENĚK S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd odpovídá ceně.
Zájezd odpovídá ceně.
Pláže standardní jako asi všude v Chorvatsku, na plážích bylo čisto.
StravaPolévky: každý den krém různých barev a jednou vývar, ostatní odpovídá ceně zájezdu. Množství dostatečné.
UbytováníUbytování čisté, koupelna je starší, ale plně funkční.
Miroslav Malafa
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem dobrý, chtělo by to vylepšení v servisu po příjezdu na místo a do doby než je klient ubytován. (Úschova
zavazadel, WC apod.) A dále pak při odjezdu, kdy klient v 10.hod. opustí pokoj a do 18. hod. nemá možnost se převléknout, zavazadla opět bez dozoru, WC daleko.
Celkový dojem dobrý, chtělo by to vylepšení v servisu po příjezdu na místo a do doby než je klient ubytován. (Úschova
zavazadel, WC apod.) A dále pak při odjezdu, kdy klient v 10.hod. opustí pokoj a do 18. hod. nemá možnost se převléknout, zavazadla opět bez dozoru, WC daleko.
Malá, klidná. Voda čistá. Ovšem mimo pláž dost nepořádek, ale ten byl i kolem apartmánů. Celkový dojem z přírody
je krásný, ale škoda toho nepořádku mimo turistický provoz.
Množství jídla dostatečné. K večeři chyběly karafy pitné vody.
UbytováníUbytování průměrné. Koš na odpadky dodán až na vyžádání. Lednička sice na pokoji, ale celý týden tekla než
řádně chladila.
Obsluha ochotná.
Bohumila K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice zajímavá cena za ubytování. Nízké náklady na cestu.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.
Velice zajímavá cena za ubytování. Nízké náklady na cestu.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.
Chorvatská klasika - oblázky, kameny. Dětský bazén s mořskou vodou.
UbytováníNové mobilní domky - vše bez problémů.
SlužbyUpravený kemp, čisté záchody, denně vyprázdněné odpadkové koše.
Ochotný personál na recepci.
Vlasta Knížková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené byl výborný až na odjezd z Prahy, odjížděli jsme o 1 hod. 40 min. později v nepohodlném autobusu na osmnáctihodinové cesty a s nejhoršími řidiči ze všech našich dovolených. Jejich arogantní přístup (najděte si zavazadla a vyndejte si je, přestávka až po šesti hodinách s vynadáním, že děti a senioři použili autobusové WC), nekomunikativnost a neinformovanost o tom, jak se dostaneme do penzionu, když nás vysadili u zastávky na hlavní silnici asi 2 km nad Promajnou. Naštěstí zpět jsme jeli s jinými ochotnými řidiči, kteří cestující vítali, po cestě informovali a loučili se s nimi. To byla třešnička na dortu naší dovolené.
Celkový dojem z dovolené byl výborný až na odjezd z Prahy, odjížděli jsme o 1 hod. 40 min. později v nepohodlném autobusu na osmnáctihodinové cesty a s nejhoršími řidiči ze všech našich dovolených. Jejich arogantní přístup (najděte si zavazadla a vyndejte si je, přestávka až po šesti hodinách s vynadáním, že děti a senioři použili autobusové WC), nekomunikativnost a neinformovanost o tom, jak se dostaneme do penzionu, když nás vysadili u zastávky na hlavní silnici asi 2 km nad Promajnou. Naštěstí zpět jsme jeli s jinými ochotnými řidiči, kteří cestující vítali, po cestě informovali a loučili se s nimi. To byla třešnička na dortu naší dovolené.
Pláž jsme zažili na několika místech Makarské riviéry. Všude byla čistá i zde v Promajně (až na kuřáky a jejich nedopalky). Moře bylo čisté a průzračné i do hloubky. Na konec srpna poměrně hodně lidí.
StravaStravu jsme měli formou polopenze. Snídaně byly tzv. na vidličku, nápojů kolik kdo chtěl (čaj, káva, mléko), stejně tak i máslo, džem, "nutela" a chléb. K večeři byl výběr ze tří jídel, vždy jsme si mohli i s dětmi vybrat. Kdo chtěl mohl si přidat nebo dostat i dvě večeře. Nutno poděkovat vedoucí penzionu paní Helence.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, bylo určeno nenáročným zákazníkům. Čisté, jednoduché a účelné pro dovolenou u moře. Sprcha a WC na pokoji, TV, balkón s výhledem na moře a lednička na chodbě. Bez připomínek.
SlužbySlužby penzionu se týkaly především ubytování, odvoz ze zastávky autobusu a odvoz zpět, výměna ručníků, doplnění hygienických potřeb. Dále služby spojené se stravováním a speciální nabídky na návštěvu okolí místním mikrobusem.
Gabriela Loudínová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost!
Spokojenost!
Hlavní pláž udržovaná ale v okolí nepořádek. Chyba není v CK. ale v chorvatech,jsou to prostě bordeláři.
Stravadobrá
Ubytovánísuper
Službydobré
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Václav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově hezká dovolená.
Celkově hezká dovolená.
Strava v restauraci Sebin velice podprůměrná.Na snídani žádná zelenina či pití,pořád stejné vejce,parky, nejlevnější sýr a salám a pečivo, které se podávalo i večer.Na večeři polévky že sáčků, dezert v podobě banánu či broskve.Nedoporucuji polopenzi.
UbytováníStarší pokoj,ale v pohodě.Blizko centra.
Eva Archmanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem a vším,co s dovolenou souvisí, jsme byli moc spokojeni.Samozřejmě je to dáno mimořádně krásným počasím na konec srpna a začátek září,díky tomu jsme si užívali průzračného moře/po celou dobu bylo naprosto čisté/,bílých oblázkových a vždy čistých pláží,upraveného a pohostinného městečka Baška voda s jeho ruchem a nabídkou restauračních zařízení,obchůdků,atrakcí.Bydleli jsme v apartmánu mimo hlavní hotel-zařízení v pořádku,základní komfort rovněž.
S pobytem a vším,co s dovolenou souvisí, jsme byli moc spokojeni.Samozřejmě je to dáno mimořádně krásným počasím na konec srpna a začátek září,díky tomu jsme si užívali průzračného moře/po celou dobu bylo naprosto čisté/,bílých oblázkových a vždy čistých pláží,upraveného a pohostinného městečka Baška voda s jeho ruchem a nabídkou restauračních zařízení,obchůdků,atrakcí.Bydleli jsme v apartmánu mimo hlavní hotel-zařízení v pořádku,základní komfort rovněž.
Deklarovaných 100metrů na pláž ta skutečná vzdálenost neměla,ale podstatně více, ale uličky byly malebné, bohužel stále jen do kopce při návratu., zvládali jsme ale v pohodě,jinak to nešlo.
StravaStereotypní každodenní snídaňová nabídka, v množství dostatečné i pro velké jedlíky.Slibované džusové nápoje byla jen šťáva. Večeře byly pestré, nabídka ze 4 chodů,kvalita zlepšena ke konci pobytu-snad v důsledku klientských připomínek. Bylo by dobré k večeři nabídnout např.džbán s pitnou vodou, ne každý chtěl pivo nebo víno.
Ubytováníviz výše
SlužbyVzhledem k ubytování v poboční vile hotelu nemůžeme vlastní hotel posoudit.
Monika Bohuslavová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokud by ubytování souhlasilo s popisem,byla by to velmi pěkná dovolená,ale toto nám nezkazilo celkový dojem z pobytu a celkového vyžití ve městě.
Pokud by ubytování souhlasilo s popisem,byla by to velmi pěkná dovolená,ale toto nám nezkazilo celkový dojem z pobytu a celkového vyžití ve městě.
Pláž Bošana byla příjemná s dobrým vybavením asi deset minut od apartmánu.Hlavní pláž s tobogány byla dál,asi 25 min.
StravaStravu jsme měly vlastní,ale chybou CK která nám na první den nezajistila ubytování,jsme dostali náhradní ubytování ve vile Jelena a jako kompenzaci jsme dostali večeři a snídani.Jídlo bylo vynikající,jak do výběru,tak do množství.
UbytováníZ nabídky jsme si vybrali apartmán č.1,označený jako nadstandartní.Dodnes přemýšlím,co to mělo být za označení.Do celého pokoje o velikosti 3x3 metry se vešla pouze postel a hadrová skládací skříň,která byla roztrhaná a svou životnost už dávno překročila.Jíst jsme museli venku,protože stůl byl bohužel pouze venku,ale naštěstí nepršelo.Označení kuchyň bylo také nadnesené,chyběla jakákoli pracovní plocha a vybavení bylo poloviční.Ve druhém pokoji,proklamovaném jako samostatný,byla lednice a místo kuchyňky byla skřín,jinak byl naprosto stejný.Oba pokoje oddělovaly šoupací dveře,které se nedaly zamknout.
SlužbyV nabídce je zozdělení apartmánů,které naprosto nesouhlasí.Společenskou místnost jsme hledali marně,už dávno z ní byl udělán další apartmán.Venkovní houpačka také chyběla.
Lokality v této zemi