Apartmán Loza Chorvatsko, Omiš, Omiš
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan Cibulka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pohodové, klidné místo. Ideální pro rodiny.
Pohodové, klidné místo. Ideální pro rodiny.
Pláž byla pro nás jediný mínus. Jak někoho napadlo vysypat hezkou novou pláž kamennou drtí o průměru cca 5 cm, nepochopím.
V okolních vesnicích jsou pláže standardně vysypané jemnou drtí. Bez podložky, nebo lehátka to nejde.
Pekárny, obchody, ovoce/zelenina otevřené od 7.00 do 22.00. Restaurace na výborné úrovni, široký výběr.
UbytováníÚžasné, majitelé jsou moc fajn. Každý pokoj má svůj balkón.
od 4 787 Kč za os.
Monika Bohuslavová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokud by ubytování souhlasilo s popisem,byla by to velmi pěkná dovolená,ale toto nám nezkazilo celkový dojem z pobytu a celkového vyžití ve městě.
Pokud by ubytování souhlasilo s popisem,byla by to velmi pěkná dovolená,ale toto nám nezkazilo celkový dojem z pobytu a celkového vyžití ve městě.
Pláž Bošana byla příjemná s dobrým vybavením asi deset minut od apartmánu.Hlavní pláž s tobogány byla dál,asi 25 min.
StravaStravu jsme měly vlastní,ale chybou CK která nám na první den nezajistila ubytování,jsme dostali náhradní ubytování ve vile Jelena a jako kompenzaci jsme dostali večeři a snídani.Jídlo bylo vynikající,jak do výběru,tak do množství.
UbytováníZ nabídky jsme si vybrali apartmán č.1,označený jako nadstandartní.Dodnes přemýšlím,co to mělo být za označení.Do celého pokoje o velikosti 3x3 metry se vešla pouze postel a hadrová skládací skříň,která byla roztrhaná a svou životnost už dávno překročila.Jíst jsme museli venku,protože stůl byl bohužel pouze venku,ale naštěstí nepršelo.Označení kuchyň bylo také nadnesené,chyběla jakákoli pracovní plocha a vybavení bylo poloviční.Ve druhém pokoji,proklamovaném jako samostatný,byla lednice a místo kuchyňky byla skřín,jinak byl naprosto stejný.Oba pokoje oddělovaly šoupací dveře,které se nedaly zamknout.
SlužbyV nabídce je zozdělení apartmánů,které naprosto nesouhlasí.Společenskou místnost jsme hledali marně,už dávno z ní byl udělán další apartmán.Venkovní houpačka také chyběla.
Nikolett Gulyás
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).
StravaStravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..
UbytováníNáš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.
SlužbyApartmán neměl žádné zvláštní služby
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Eva Soldánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, v Zadaru jsme ještě nabyli, krásné město, velká spokojenost. Dopravovali jsme se vlastním autem - obrovské zácpy a kolony, jeli jsme krokem - katastrofa, ale přežili jsme.
Dovolená se nám líbila, v Zadaru jsme ještě nabyli, krásné město, velká spokojenost. Dopravovali jsme se vlastním autem - obrovské zácpy a kolony, jeli jsme krokem - katastrofa, ale přežili jsme.
Pláž oblázková, dopoledne čistá, odpoledne zakalená - vítr a vlny. Turistů přiměřeně, velká pohoda.
Mohlo být více restaurací a bufetů na občerstvení.
Vařili jsme si sami, vše potřebné bylo k dispozici.
UbytováníUbytování fantastické, prostorné, čisté, nadstandardně vybavené.
SlužbyPaní domácí velmi příjemná a ochotná.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 092 Kč za os.
Hana C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme moc spokojené.
Byly jsme moc spokojené.
Moc dobrá - nemám, co bych vytkla.
UbytováníModerní hotel, pokoje vybavené - jen chyběl výtah.
SlužbyOchotný a vstřícný personál, napsaly jsme pochvalu do knihy.
Irena Mičulková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
pláž byla velmi blízko hotelu ,čistá ,vhodná hlavně pro seniory .Všude lavičky a stín
Stravavýběr jídel výborný a co se kvality velmi dobré
UbytováníUbytování vynikající,nové čisté
Službypersonál hotelu vstřícný ,velmi milý a ochotný,psaly jsme i pochvalu do jejich knihy hostů
Bohumila K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice zajímavá cena za ubytování. Nízké náklady na cestu.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.
Velice zajímavá cena za ubytování. Nízké náklady na cestu.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.
Chorvatská klasika - oblázky, kameny. Dětský bazén s mořskou vodou.
UbytováníNové mobilní domky - vše bez problémů.
SlužbyUpravený kemp, čisté záchody, denně vyprázdněné odpadkové koše.
Ochotný personál na recepci.
Jan M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vlasta Knížková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené byl výborný až na odjezd z Prahy, odjížděli jsme o 1 hod. 40 min. později v nepohodlném autobusu na osmnáctihodinové cesty a s nejhoršími řidiči ze všech našich dovolených. Jejich arogantní přístup (najděte si zavazadla a vyndejte si je, přestávka až po šesti hodinách s vynadáním, že děti a senioři použili autobusové WC), nekomunikativnost a neinformovanost o tom, jak se dostaneme do penzionu, když nás vysadili u zastávky na hlavní silnici asi 2 km nad Promajnou. Naštěstí zpět jsme jeli s jinými ochotnými řidiči, kteří cestující vítali, po cestě informovali a loučili se s nimi. To byla třešnička na dortu naší dovolené.
Celkový dojem z dovolené byl výborný až na odjezd z Prahy, odjížděli jsme o 1 hod. 40 min. později v nepohodlném autobusu na osmnáctihodinové cesty a s nejhoršími řidiči ze všech našich dovolených. Jejich arogantní přístup (najděte si zavazadla a vyndejte si je, přestávka až po šesti hodinách s vynadáním, že děti a senioři použili autobusové WC), nekomunikativnost a neinformovanost o tom, jak se dostaneme do penzionu, když nás vysadili u zastávky na hlavní silnici asi 2 km nad Promajnou. Naštěstí zpět jsme jeli s jinými ochotnými řidiči, kteří cestující vítali, po cestě informovali a loučili se s nimi. To byla třešnička na dortu naší dovolené.
Pláž jsme zažili na několika místech Makarské riviéry. Všude byla čistá i zde v Promajně (až na kuřáky a jejich nedopalky). Moře bylo čisté a průzračné i do hloubky. Na konec srpna poměrně hodně lidí.
StravaStravu jsme měli formou polopenze. Snídaně byly tzv. na vidličku, nápojů kolik kdo chtěl (čaj, káva, mléko), stejně tak i máslo, džem, "nutela" a chléb. K večeři byl výběr ze tří jídel, vždy jsme si mohli i s dětmi vybrat. Kdo chtěl mohl si přidat nebo dostat i dvě večeře. Nutno poděkovat vedoucí penzionu paní Helence.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, bylo určeno nenáročným zákazníkům. Čisté, jednoduché a účelné pro dovolenou u moře. Sprcha a WC na pokoji, TV, balkón s výhledem na moře a lednička na chodbě. Bez připomínek.
SlužbySlužby penzionu se týkaly především ubytování, odvoz ze zastávky autobusu a odvoz zpět, výměna ručníků, doplnění hygienických potřeb. Dále služby spojené se stravováním a speciální nabídky na návštěvu okolí místním mikrobusem.
Gabriela Loudínová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost!
Spokojenost!
Hlavní pláž udržovaná ale v okolí nepořádek. Chyba není v CK. ale v chorvatech,jsou to prostě bordeláři.
Stravadobrá
Ubytovánísuper
Službydobré
Romana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
klidné místo vhodné pro malé děti
klidné místo vhodné pro malé děti
pláž malá ale s dobrým přístupem do moře
Stravave vesnici jedna restaurace, jídlo nenadchlo ani neurazilo.
Ubytováníubytování odpovídalo popisu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tereza Nováková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla upravéná jak písčitá tak kamenná.. Obě s vhodným přístupem pro děti.
UbytováníUbytování bylo klimatizované. A náš apartmán obsahoval tři ložnice, dvě koupelny, jídelnu s kuchyní, dvě koupelny a dva krásné balkony.. Hned u aúartmánu jsme mělik dispozici zahradu s grilem, dětské hřiště a parkovací místa.
Michal Hejduk
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lubomír Anlauf
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Lebduskova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovani velmi prijemne, plaz asi 1 km, moznost dochazet i na jine plaze.
Ubytovani velmi prijemne, plaz asi 1 km, moznost dochazet i na jine plaze.
Prijemna oblazkova plaz, moznost lezet na plochych kamenech uzpusobenych k opalovani. Krasne ciste more.
Stravavlastni
UbytováníVyborne. V soukromi - prijemni lide, apartman velky s terasou, velmi dobre vybaven. Majitele nam ve vsem vysli vstric - posledni den jsme si mohly nechat kufry primo u nich a jit jeste na plaz. Pan domu nas odvezl od agentury, kde nas vysadil autobus po prijezdu, az do apartmanu. Na zaver pobytu nas zase autem dovezl pred agenturu. Krasna lokalita, Pula je historicke mesto, ktere se da v pripade neprizniveho pocasi navstivit.
Službyubytovani v soukromi - viz vyse
Božena Škopekova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vyborne zazitky slnko po celu dobu pobytu
vyborne zazitky slnko po celu dobu pobytu
proste idylka
Stravavarili sme si sami ale co sme okusili bolo dobre
Ubytovánívsetko v poriadku az na cestu od plaze islo sa do dost strmeho kopca ale ikrem toho vsetko okvariôi
Službynemalo to ani tu najmensiu chybicku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lokality v této zemi