Apartmány Kapelica Chorvatsko, Brač
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 998 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 998 Kč za os.
Ľubomír Mydlárik
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláže , na výber, čisté ,kamenisté ,ale upravené super. Mimochodom je tam pláž s modrou zástavou.
StravaVarili sme si sami,kuchyňa na úrovni,aj mikrovlnka,kanvica .
UbytováníUbytovanie v prvom pohľade super,aj klíma ,aj balkón.Až sme chytili "super" susedov.Na našom poschodí mládež z Poľska,ktorú som už prvú noc navštívil s tým ,že keď prichádzajú o 4 hodine ráno,majú sa správať ako ľudia a že nie sme zvedavý na ich "spev".Nie je problém povedali,ale s prehľadom vieme ,kedy prichádzali do apartmánu počas celého pobytu.Nad nami Maďari ktorí si mysleli ,že celá ulica je na nich zvedavá,katastrofa.Domácemu nevadilo nič,až musel prísť nejaký pán a začať sa vyhrážať políciou,potom bol v daný deň pokoj.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Mario Olah
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 787 Kč za os.
Eliška Raková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž v Nemiře narozdíl od Omiše alespoň nebyla tak moc "hlava na hlavě". Chyběly mi tam ale plážové sprchy, na které jsem u moře prostě zvyklá, a toaleta (do apartmánu to byla docela štreka a do hodně prudkého kopce), takže jsem si se sebou nosili láhev čisté vody navíc na oplachování od soli. Část pláže byla s jemnými kamínky (až skoro písek).
StravaVařili jsme si sami s tím, že si budem chodit na večeře do restaurací. Za to jsem byla ráda, jelikož lidi ubytovaní s námi, co měli polopenzi, si dost stěžovali na malé porce, že se jim to za tu cenu neoplatilo - to ovšem nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti :-)
UbytováníUbytovaní jsme byli v apartmánu Marko. Když jsme přijeli, paní domácí nevěděla, jestli máme mít studio nebo apartmán, takže nakonec nás "šoupla" do přízemního apartmánu pro čtyři s tím, že si můžeme vybrat, na které posteli budeme spát :-) Prostoru jsme měli hodně, jen se moc nelíbilo, že okno z ložnice vedlo do uzavřeného prostoru pod schody, kde měli majitelé starý rozbitý nábytek, takže se tam nedalo vyvětrat a byla tam pořád tma. Koupelna byla takový průměr, jen v ní nešly zavírat dveře, jelikož měly utržený spodní pant. Trochu mě zklamala kuchyňka, doufala jsem, že bude aspoň trošku líp vybavená... byly tam jen dva horší hrnce, nějaké talířky, pár příborů a zbytky nějakých hrnečků. Kdybych to věděla, vzala bych si z domu alespoň nějaké prkýnko na krájení a malou pánvičku...
S parkováním hned u apartmánu nebyl problém, před apartmánem jsme měli i malé venkovní posezení, odkud byl i průhled na moře mezi domy před námi. Škoda jen, že přepážka s vedlejším apartmánem byla rozbitá a odstavená bokem, takže jsme neměli moc soukromí a naši sousedé venku neustále kouřili, takže to šlo všechno nám do pokoje.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Na pláž se chodí po kamenitých schodech, cca 150-200 m. Pláž je kamenitá, takže doporučuji boty do vody, kamínky do noh nepříjemně píchají :D Moře čisté, balvany ve vodě tomu dávají "šmrnc" :D
StravaUbytování jsme měli bez stravy, tudíž jsme si vařili sami na pokoji. Malá kuchyňka je postačující, nádobí bohatě stačí k uvaření jakéhokoliv jídla.
UbytováníPokoj byl malý, útulný. Malá kuchyňka, jídelní stůl, postel, koupelna. Pokoj nám na přespání stačil, jinak jsme byli u vody, nebo na výletech.
Edita H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Na pláž se chodilo cestičkou a po schůdcích celkem cca 150 m. Nebylo zde příliš mnoho lidí. Pláž byla kamínková, byla zde betonová mola - dalo se z nich i skákat do vody. Hned u pláže byl "kiosek" a příjemné stinné posezení (pivo, káva, zmrzka...). Pláž i voda byly krásně čisté.
UbytováníOdpovídal ceně, byl to spíše průměr. Pár vylepšení by to chtělo, ale jinak spokojenost. Bylo zde čisto, dostali jsme ručníky, utěrky, kuchyňka byla vybavená, klimatizace za příplatek. Jinak zde bylo příjemně, pani domácí byla milá.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oleksii D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dagmar Stříteská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo jsme našli podle údajů od Invia dobře. Vesnička přímo na pobřeží, minutu od moře. Vybetonovaná plážička, kamenitý vstup do moře, velice čistá voda. V blízkosti pekař, v krátké vzdálenosti tři restaurace, nejbližší obchod v Karlobagu- pár minut autem. Před Karlobagem hezká štěrková pláž s restaurací a barem. Větší centrum na ostrově Pag - trajekt nedaleko. Tam také super pláže.
Místo jsme našli podle údajů od Invia dobře. Vesnička přímo na pobřeží, minutu od moře. Vybetonovaná plážička, kamenitý vstup do moře, velice čistá voda. V blízkosti pekař, v krátké vzdálenosti tři restaurace, nejbližší obchod v Karlobagu- pár minut autem. Před Karlobagem hezká štěrková pláž s restaurací a barem. Větší centrum na ostrově Pag - trajekt nedaleko. Tam také super pláže.
Pláž kamenitá, vybetonovaná, bez zastínění, jen jen dva stromky.Nádherně čisté moře. Schůdky do moře vybetonované, pozvolné, i nerezové do cca 90cm hloubky.
StravaVařili jsme si sami.
UbytováníApartmán čistý, paní ubytovatelka velmi vstřícná, ochotná, okamžitě reagující. V domě je několik apartmánů,převážně ubytovaní češi. Lednička, mikrovlnka,varná konvice, nádobí není moc, přesně pro počet ubytovaných. Chyběla mi škrabka, cedník.
SlužbyŽádné další služby
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
František S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nejhorší z celého zájezdu je doprava tam i zpět a nestálé čekání.2 dni ze zájezdu jsou díky dopravě a ubytování hrůzou celého zájezdu
nejhorší z celého zájezdu je doprava tam i zpět a nestálé čekání.2 dni ze zájezdu jsou díky dopravě a ubytování hrůzou celého zájezdu
dostupnost k moři dobrá , moře čisté , jen od pátku do pondělí jsou pláže plné lidí a rozeřvaných dětí z Bosny a Hercegoviny , kteří se zde chovají jako , že jsou zde stále doma . Když po víkendu odjedou je to zde paráda ,klid a pohoda.
Stravajezdím na toto místo několik let ,strava stále stejná .Každou sobotu při příjezdu guláš s bramborem , večeře se vaří stále dokola ,jako zelenina stále zelí-jen se mění bílé za červené. Snídaně dostatek,ale stále stejné.
Ubytovánícelkem dobré.Je třeba si uvědomit,že všechno stárne/nábytek,matrace,židle,sprchový kout a pod./a podle toho pravidelně obměńovat
Službyhotel kromě výměny ručníků v úterý žádné služby neposkytuje/alespoň já o nich nevím/
Tetyana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav Anděl
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu nás řidíč vyložil s autobusu a po zeptání na ubytování nám řekl,abychom zavolali delegátce.To jsem se snažil, ale telefon nikdo nezvedal.Tak jsem šel hledat objekt sám podle jména,ale další problém nastal nikdo neznal vilu podle jména chtěli adresu,kterou jsem neměl.Volal jsem dopravci ten mně utěšoval,že vše zjistí.Volal delegátce které se nedovolal,říkal jsem mu jestli by zjistil adresu,poslal mi zprávu se jménem ulice která byla špatná přes půl km vzdušnou čarou od té hledané.Nakonec po několika dotazech a dvou hodinách se podařilo najít.
Po příjezdu nás řidíč vyložil s autobusu a po zeptání na ubytování nám řekl,abychom zavolali delegátce.To jsem se snažil, ale telefon nikdo nezvedal.Tak jsem šel hledat objekt sám podle jména,ale další problém nastal nikdo neznal vilu podle jména chtěli adresu,kterou jsem neměl.Volal jsem dopravci ten mně utěšoval,že vše zjistí.Volal delegátce které se nedovolal,říkal jsem mu jestli by zjistil adresu,poslal mi zprávu se jménem ulice která byla špatná přes půl km vzdušnou čarou od té hledané.Nakonec po několika dotazech a dvou hodinách se podařilo najít.
spokojen
Stravaspokojen
UbytováníCelkem dobré jen pokoj byl malý nebo postele velké. Kolem postelí byla asi 20cm ulička, kterou se obtížně dostávalo na postel.
SlužbyBylo uvedeno vybaveni v kuchyňce ale byla to bída s nouzí.
Jaroslava Kmentová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni,až na počasí,které ale nelze ovlivnit.
Byli jsme spokojeni,až na počasí,které ale nelze ovlivnit.
Pláže byly průměrné.Většina stánků s občerstvením a suvenýry i restaurace už byly mimo provoz,zrovna tak vodní atrakce,což mně udivilo a zklamalo.Chyběly mi na pláži sprchy.
Ubytování bylo suprové.Mobilhome byl čistý,vybavení naprosto dostačující.Kemp i jeho okolí upravené.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bohuslav Krejčí
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
dobrá
StravaStravu jsme si zajišťovali sami.
UbytováníVýborné
SlužbyDojem byl výborný
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Organizace autobusové dopravy velmi rozpačitá (několikrát jsme přestupovali, než jsme vůbec vyjeli z ČR) a navíc kvůli špatným informacím delegáta nám autobus zpět málem ujel. Město pěkné, ale není tam mnoho zábavy pro mladé, jinak klid. Pláž je pouze u hotelu Lišanj, museli jsme chodit poměrně daleko (kousek od villy sice možnost koupání byla, ale ležet na skále se nám celou dovolenou nechtělo, navíc pro děti a neplavce špatný přístup k vodě), tato pláž již celkem dobrá, čistá a mnoho atrakcí, možnost stravování apod. Výlety jsme si museli domluvit s paní delegátkou jiné CK, jinak bychom se nikam nedostali. Celkový dojem je tedy rozpačitý - ubytování nádherné, klid a čisto, ale jinak takové zmatečné..
Organizace autobusové dopravy velmi rozpačitá (několikrát jsme přestupovali, než jsme vůbec vyjeli z ČR) a navíc kvůli špatným informacím delegáta nám autobus zpět málem ujel. Město pěkné, ale není tam mnoho zábavy pro mladé, jinak klid. Pláž je pouze u hotelu Lišanj, museli jsme chodit poměrně daleko (kousek od villy sice možnost koupání byla, ale ležet na skále se nám celou dovolenou nechtělo, navíc pro děti a neplavce špatný přístup k vodě), tato pláž již celkem dobrá, čistá a mnoho atrakcí, možnost stravování apod. Výlety jsme si museli domluvit s paní delegátkou jiné CK, jinak bychom se nikam nedostali. Celkový dojem je tedy rozpačitý - ubytování nádherné, klid a čisto, ale jinak takové zmatečné..
Vařili jsme si sami, apartmán plně vybavený, takže bez problémů.
UbytováníUbytování krásné - čistý a plně vybavený dům, velmi milý a ochotný majitel. Přístup na zahradu s grilem, z veliké terasy výhled na moře. Blízko obchody s potravinami a skalnatý přístup do moře - spoustě lidem vyhovuje, pro děti a neplavce nedoporučuji, tedy škoda, že je poměrně daleko od pláže.
Lokality v této zemi