Maďarsko - Střední Zadunají Maďarsko

 • Popis

  Do středního Maďarska patří jeho hlavní město Budapešť a Pešťská župa. Mezi hlavní turistické cíle patří samotná metropole Budapešť, ale i Budínské vrchy a pohoří Pilis a samozřejmě také lázně. Pokud vám nestačí lazeňské bazeny a chcete se radši vykoupat v přírodě, zajeďte si k jezeru Velence. Dále si vyjeďte třeba do barokního města Pápa, do starého královského města Székesfehérvár, do města královen Veszprém s historickou čtvrtí a hradem nebo do Herendu odkud pochází herendský porcelán, který se dovážel v 19. století do Vídně a do Londýna na panské stoly.

Nejnovější recenze Maďarsko - Střední Zadunají

Celkem: 9 Vcelku velice dobrý hotel až na pár drobností, které se nám nelíbili. Hotel je na dobrém místě, kousíček od centra, pár minut od...

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vcelku velice dobrý hotel až na pár drobností, které se nám nelíbili. Hotel je na dobrém místě, kousíček od centra, pár minut od termálních lázní. Nedostatečné parkoviště. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v pokoji č. 218. Pokoj byl velice čistý a upravený, ale .....

Pokoj je propojen dveřmi se sousedním pokojem č. 219. Prostor dveří není odhlučněn, takže veškeré hovory a zvuky jsou slyšet do sousedního pokoje, což, obzvláště v ranních a nočních hodinách, vadí. Televize nešla zapnout, ale to by asi až tak nevadilo, je možné, že při nahlášení na recepci by se tento nedostatek napravil. Trošku nedostatečný a hlučný splachovač na WC, kde by určitě místo tlakového spínače byla lepší a vhodnější splachovací nádržka.

Strava
Strava výborná. Měli jsme akorát snídaně v ceně ubytování, ale ty byly bohaté a každý si mohl vybrat. Na první večeři jsme zašli do místní hotelové restaurace, kde jsme si dali tatarák, na zkoušku, a byli jsme celkem zklamaní. Tatarák nebyl špatný, ale konzistencí i chuťově se odlišoval od tataráků našich. Ale to nebyla chyba kuchyně :-). Druhou večeři jsme si dali v Halászcsárdě asi 5 minut od hotelu, a to bylo naprosto famózní. Dá se říct, že strava v Gyoru (až na lázně) byla vynikající, a to jak na hotelu, tak v okolí.

Služby hotelu
Služby hotelu - využili jsme pouze parkování, a to bylo tak trošku zklamání. Přestože jsem požadoval rezervaci ubytování, která nám byla potvrzena, byl problém nás zaparkovat. Nakonec jsme skončili za závorou vedle kontejneru s odpadem, přestože parkovací místa přilehlá k hotelu byla volná. Mj. parkoviště u hotelu využívají i jiní motoristé než ubytovaní v hotelu. Toto by si měl hotel vyřešit, je špatné, když přijedete na dovolenou a musíte hledat místo k zaparkování. Naštěstí pro nás, se našlo.

Pláž
Pláž nebyla k dipozici :-), ale dostupnost termálních lázní je do 10 minut pěšky. Akorát, vzhledem k nehorázným cenám v lázeňském bufetu, doporučuji najíst se mimo rezort lázní. Za cenu jídla v lázních se bohatě najíte v centru města.

Jiří Kalla, 07.03.2019, Datum pobytu: 1.3. - 3.3.2019
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Střední Zadunají, Hotel: Rába City Center

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Pokoj 4 fotografie

Celkem: 10 Hotel je krásný, měli jsme zaplacený rodinný pokoj, který byl opravdu prostorný a pěkný. Miminko mělo připravenou...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel je krásný, měli jsme zaplacený rodinný pokoj, který byl opravdu prostorný a pěkný. Miminko mělo připravenou postýlku,rucniky,osusky,minibar. Spokojenost. Zobrazit celou recenzi

Strava
Měli jsme polopenzi. Na snídaně bylo všechno možné, včetně pití, kávy, čaje atd... K večeři byly opravdu velké výběry a na chuť si musel přijít každý. Jedině co jsme si říkali, tak mohli dát aspoň džbánek vody. Sklenice vody za 70kc, limonády kolem 40kc,pivo kolem 90kc a tak je docela dost. Stejně je to v bufetu v lázních. Výběr je, ale zaplatíte si.

Služby hotelu
Nabízí toho hodně. Vše bez problémů.

Pláž
Lázně byli pěkné. Užili jsme si mi dospělí i děti. Prostředí krásné, čisté, plno rostlin. Pro děti tobogany, pro miminka bazén. Různé vodní hrátky. Moc se nám líbilo.

Iva S., 03.10.2018, Datum pobytu: 27.9. - 30.9.2018
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Střední Zadunají, Hotel: Gotthard Therme & Conference

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Rodinný pokoj 5 fotografií

Všechny recenze Maďarsko - Střední Zadunají