Maďarsko Maďarsko

Oficiální název: Maďarská republika
Hlavní město: Budapešť
Státní zřízení: republika
Náboženství: zastoupeni jsou katolíci a protestanté

římsko-katolické - 67,5 %

kalvinisti - 20,0 %

luteráni - 5,0 %

ateisti - 7,5 %
Úřední jazyk: Úředním jazykem je maďarština, dorozumíte se i německy a anglicky.
Časový posun: středoevropský čas (GMT + 01:00)

Maďarsko - zájezdy od 213 Kč

O MAĎARSKU

Země tisíce tváří, jedna z nejoblíbenějších dovolenkových zemí Evropy, různorodá krajina Karpatské pánve, příjemné podnebí, široká kulturní paleta, rozvinutý vědecký a obchodní potenciál, zábava i odpočinek ? to vše platí o Maďarsku. A země se vám nepochybně vybaví hned při vyslovení jmen jako Balaton, Budapešť, Puszta.

Poznali jste už ale pohostinnost místních obyvatel, nádherné kostely, zříceniny dávných hradů, mnoho dalších památek a jiných lákadel? Koupali se výjma Balatonu např. v jezeře Velence nebo Tizsa a odpočinek si dosyta vychutnali v některých z termálních lázní?

Nepodceňte ani výlet do maďarské metropole, výlet na selskou svatbu v Pusztě, gulášovou party, další speciality csard a restaurací, ochutnávky vín v typických sklípcích ? zkrátka nechte na sebe působit zdejší specifickou atmosféru. Zklamáni jistě nebudete.

Balaton

Maďarské moře - tak je přezdíváno největší vnitrozemské sladkovodní jezero Evropy. Jeho délka je 78 km, šířka se pak různí od 3 po 14 km. Průměrná teplota vody v létě kolem 22°C a relativně malá hloubka představují ideální podmínky ke koupání a vodním sportům.

Rozmanité okolí nabízí mnoho způsobů jak tu trávit čas dovolené nejen za parného léta. Jistě objevíte to pravé a zůstanou vám tak jen ty nejpříjemnější zážitky.

Maďarsko - zájezdy od 213 Kč

Nejnovější recenze Maďarsko

Celkem: 10 V tomto hotelu jsme byli už desetkrát, takže víme, co nás zde čeká. Líbí se nám tady, jezdíme sem kvůli termálním lázním každý rok v...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
V tomto hotelu jsme byli už desetkrát, takže víme, co nás zde čeká. Líbí se nám tady, jezdíme sem kvůli termálním lázním každý rok v únoru a už teď se těšíme na další návštěvu. Letos nás zaskočila jenom jedna věc a sice, že nám nepůjčili župan v ceně pobytu, ale museli jsme si ho zaplatit. Jinak byl pobyt standardní. Kuchyni zde mají naprosto skvělou, velký výběr jídel, ovoce, zelenina i sladkosti. Příští rok pojedeme znovu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou čisté, denně je uklízejí a zařízení je dostačující, jsme spokojeni.

Strava
Ke stravě nemáme žádné výhrady, jedním slovem super.

Služby hotelu
Personál milý, ochotný, když vidí, že jsme Češi, nemusíme používat němčinu nebo angličtinu, snaží se s námi mluvit česky.

Jana Klejnová, 20.02.2019, Datum pobytu: 10.2. - 17.2.2019
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Termální Lázně, Hotel: Répce

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,6 Splnila očekávání

 • 7,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Splnila očekávání Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Standard

Strava
Strava byla chutná a pestrá

Služby hotelu
Služby v hotelu byly v pořádku,ochotný personál.

Pláž
Velice dobré je,že se člověk nemusí převlékat když jde z bazénů a koridorem chodeb se dostane v županu až přímo do pokoje.

Vladimír Kopl, 19.02.2019, Datum pobytu: 9.2. - 16.2.2019
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Západ od Dunaje, Hotel: Répce Gold

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 termály byly velmi příjemné, zejména pro osoby, které již léčivé prameny umí ocenit. Jsou oddělené léčivé bazény od těch zábavních, tedy...

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
termály byly velmi příjemné, zejména pro osoby, které již léčivé prameny umí ocenit. Jsou oddělené léčivé bazény od těch zábavních, tedy nekřičí vám hromada dětí za hlavou. Je také k dispozici několik oddělených oddychových prostor, takže v klidu můžete relaxovat. Jídlo přímo v termálu velký průměr. Hotel byl příjemný, personál se snažil mluvit česky, což bylo příjemné při jakémkoliv dotazu či objednávkách. Hotel má také vlastní welness, který můžete využít až do 22 hod! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj dostatečně velký, velký balkon, který může být v létě super, my jsme byli v únoru. Hotel není přílíš velký - 4 patra, takže se v jídelně cítíte příjemně, kdo byl v Park Inn v Šarváru, ví o čem to je. Vybavení je velmi zachovalé, čisto.

Strava
Jídlo bylo v dostatečném množství a průběžně doplňováno. Nabízeny byly i místní speciality - uzeniny, sýry. Hodně ovoce (syrové i kompotované), ale málo zeleniny a slabá kvalita.

Služby hotelu
V hotelu je rovněž welness, využili jsme několikrát (bazen, sauny, vířivky). Recepce i obsluha baru se snažila mluvit a porozumět česky - příjemná změna. Ochotný a vstřícný personál.

Pláž
Termály jsou zajímavé hlavně pro lidi se zdravotním problémem. Užijí si ale i děti - jsou zde bazeny , tobogány a další atrakce s normální vodou. A hlavně jsou oddělené od těch léčebných, takže se vzájemně neruší a nepřekáží.

Marie Z., 19.02.2019, Datum pobytu: 10.2. - 14.2.2019
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Západ od Dunaje, Hotel: Répce Gold

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Pobyt jsme si velmi užili, vše bylo super. Jsme velmi nadšeni a určitě se sem ještě vrátíme.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Pobyt jsme si velmi užili, vše bylo super. Jsme velmi nadšeni a určitě se sem ještě vrátíme. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje typu De luxe - krásný, čistý, vše skoro nové, postele pohodlné, velké. Koupelna trošku menší, ale čistá. určitě doporučuji si připlatit za tento typ pokoje.

Strava
Jídlo naprosto super, byli jsme mile překvapeni. Jídla dostatek v každou dobu, stále doplňované, ke snídani a večeři šampaňské, dokonce i tatarák byl. Velký výběr a určitě si každý vybere co má rád a nebo chce ochutnat...

Pití všeho dostatek po celý den.

Služby hotelu
Služby super, vše bylo tak, jak mělo, nemáme výhrady.

Pláž
u moře to není, ale okolí hotelu je hezké, na lehčí procházky. Městečko je velmi malé, tak pár krámků, ale sem se jezdí užívat wellnes a to vřele doporučuji.

Eva H., 19.02.2019, Datum pobytu: 13.2. - 16.2.2019
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Západ od Dunaje, Hotel: Danubius Health Spa Resort Bük

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,8 super

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
super Zobrazit celou recenzi

Ubytování
útulný

Strava
vynikající

Služby hotelu
bezchybné

Pláž
vše ok, akorát se už nedalo koupat v den odjezdu

Anonym, 19.02.2019, Datum pobytu: 13.2. - 16.2.2019
Oblast: Maďarsko Maďarsko, Západ od Dunaje, Hotel: Répce Gold

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Maďarsko