Polsko - Západopomořanské vojvodství Polsko

Nejnovější recenze Polsko - Západopomořanské vojvodství

Celkem: 9 Dovolenou jsme si řádně užili, to jest máma, táta i mimi, které cestou do Polska 7x blinkalo (cca každých 66 minut = 7 spotřebovaných...

  • 9 Ubytování
  • 9 Strava
  • 9 Okolí
  • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si řádně užili, to jest máma, táta i mimi, které cestou do Polska 7x blinkalo (cca každých 66 minut = 7 spotřebovaných triček), cestou z dovolené zpět do naší vlasti však nevrhlo ani jednou! Ušetřené dvě hodiny času jsme strávili v drážďanské zvířecí zahradě šmírováním hambatých živočichů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Jelikož jsem zvyklý spát na dovolené v lese, v seníku či na poli, ubytován v hotelu jsem se cítil jako uhlobaron. Výbava hotelu je výtečná a estetická, dlažba rovná a bez výstupků, manželka ani jednoü nezakopla. Okolí hotelu příjemné, mimino by nejraději hopsalo na místní trampolíně celou dovolenou.

Strava
Polská kuchyně parádní, ať už studená či teplá, každý den jsme měli plné žaludky lahodných pokrmů a k moři jsme se z mírného kopečka i kutáleli. Přitěhotnělá manželka se pravidelně doplňovala dalšími pokrmy i v okolních stravovacích zařízeních, mimino asi taky spokojené, radostně pobíhalo jídelnou a koukalo po jiných stolech co by ještě zbaštilo.

Služby hotelu
Bazén a sauna skvělé, i ve večerních hodinách téměř liduprázdné, jelikož valná většina rekreantů naštěstí dávala přednost zevlování po městě a utrácení zlaťáků tamtéž. Tudíž mimino mohlo hopsat do bazénu a mrskat se v něm, aniž by někoho ohodilo - kromě táty.

Pláž
Přístup k pláži a k moři perfektní, žádné bodláky a jiné záludné nástrahy, o ostatní turisty jsme zakopávali minimálně, jakožto oni o nás. Atmosféra u moře příjemná, prodavači kukuřice a létajících draků sympatičtí, že bychom je i na piwko zimné pozvali. Písek na stavění báboviček pro mimino ideální, Hezkých barevných kamínků jsme v našem kombi-voze převezli přehršle. Momentálně již doma stavíme skalku a možná zbude i pro lačného souseda.

Jan, 03.08.2018, Datum pobytu: 21.7. - 28.7.2018
Oblast: Polsko Polsko, Západopomořanské vojvodství, Hotel: Baginscy Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Všechny recenze Polsko - Západopomořanské vojvodství