Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/japonsko/cestovani/covid_19.html

First Minute Japonsko

Díky bohatému výběru first minute zájezdů do Japonska budete moci poznat doslova každou stránku země, od přírodních krás a svěžích parků přes čajové pavilonky, tisícileté chrámy až po moderní metropole s futuristickými mrakodrapy. Navštivte nejen Tokio a Ósaku, ale také památkami překypující Naru nebo králičí ostrov Okonušima.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Východ slunce v Japonsku levněji s first minute

Japonsko zve k návštěvě známých výletních cílů, jako je hlavní město Tokio, slavný přístav Jokohama nebo smutně proslulá Hirošima. Zaujme však i oblíbená oblast Hakone s vulkanickým komplexem nebo Takamacu s překrásnou zahradou. Rezervujte si first minute zájezd do Japonska, dokud je největší výběr.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Japonska

Počasí v Japonsku

Klimatické podmínky v Japonsku jsou vzhledem k hornatosti a protáhlém tvaru hlavního souostroví různorodé. Na severu panuje chladné, ve středu mírné a na jihu subtropické podnebí. V létě postihují Japonsko silné deště, přecházející v srpnu až do monzunů. Nejdeštivějším měsícem je květen, nejsušším leden.

Cestovatelský magazín