Řecko - Skiathos Řecko

 • Popis

  "Ostrov mládí" vyhlášený svými tyrkysovými lagunami a jedinečnými plážemi. Tento kousek pevniny v Egejském moři vzbuzuje nadšení přírodními scenériemi a nečekanými barevnými kombinacemi zdejší vegetace. Severní pobřeží je skalnaté, nachází se ne něm množství jeskyní, i nejznámější zdejší pláž Lalaria se zařezává do skal. Jihovýchodnější pobřeží je přístupnější a nachází se zde také většina letovisek a rovněž i hlavní město, přístav Skiathos.

 • Vzdálenost

  1 528 km

Nejnovější recenze Řecko - Skiathos

Celkem: 10 Nádherný ostrov Skiathos, ubytování skvelé, pláže i moře čisté.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Nádherný ostrov Skiathos, ubytování skvelé, pláže i moře čisté. Zobrazit celou recenzi

Strava
bez stravy

Soňa B., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 02.10.2023, Datum pobytu: 15.9. - 29.9.2023
Oblast: Řecko Řecko, Skiathos, Hotel: Koukias Village Apartments

Celkem: 6 Celkový dojem z dovolené dobrý.

 • 5 Ubytování
 • 9 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené dobrý. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v hotelu Telis bylo průměrné, tj. neurazí, ale ani nenadchne. Hotel se nachází na vysokém prudkém kopci od hlavní silnice. Starší netrénovaní lidé by mohli mít problém. Hotel má dvě budovy. První budova se nechází poměrně blízko velmi frekventované silnice, takže hluk odtud je velmi rušivým elementem. Při příjezdu vám zavazadla odvezou od hlavní silnice hotelovým náklaďáčkem přímo k hotelu, ale při odjezdu jste nuceni si zavazadlo odnést k silnici sami, to už na vás kašlou.

Strava
Hotel poskytuje pouze snídaně, a to formou kontinentálního bufetu. Ubytování jsme měli bez snídaní, protože cena za snídaně nám připadala přemrštěná. Snídaně se podávají na venkovní zastřešené terase a podle toho, co jsme viděli nebyly nic moc.

Služby hotelu
Hotel nenabízí žádné extra služby. Jediné, co je možné vyzdvihnout je čistota. Úklid pokojů byl vzorný. Každý třetí den bylo vyměněno ložní prádlo a ručníky, sprchová podložky se měnila každý den.

Pláž
Pláž je od hotelu vzdálena cca 150 m. Pláž je písčitá, vstup do vody pozvolný. Voda i pláž je čistá. Patří k těm lepším na ostrově.

Jitka V., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 25.09.2023, Datum pobytu: 12.9. - 22.9.2023
Oblast: Řecko Řecko, Skiathos, Hotel: Studia Telis (Agia Paraskevi)

Celkem: 8 Moc hezká dovolená v poměrně klidném hotelu který je umístěn mimo shon a hluk. Luxus nečekejte. Oficiální foto hotelu je rozhodně...

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Moc hezká dovolená v poměrně klidném hotelu který je umístěn mimo shon a hluk. Luxus nečekejte. Oficiální foto hotelu je rozhodně staršího data, takže realita je malinko jiná, ale to neznamená, že hotel nemá kouzlo. Z pokojů i z restaurace jsou nádherné výhledy. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel je označován jako 4 hvězdičkový, ale podle nás tomu rozhodně neodpovídá. Pokoje jsou poměrně tiché a dobře odhlučněné. Měli jsme hodně tvrdé polštáře. Vybavení pokojů působí starším dojmem.

Strava
Snídaně i večeře jsou formou bufetu. Snídaně jsou každý den stejné a jsou chudší. Večeře jsou výborné a je opravdu velký výběr, každý den je něco jiného, každou středu probíhá řecký večer. U večeře je výběr cca z 6 druhů mas včetně ryby + další speciality. S večeří více než spokojenost, snídaně naopak.

Služby hotelu
Pravidelný úklid, milý a ochotný personál. Hotel má lehce zanedbaný bazén, který by chtěl rozhodně více péče.

Pláž
Pláž je cca 250 metrů od hotelu. Cesta je z části do lehkého kopečka, poté sestup cca 40 výškových metrů v poměrně příkrém svahu, ale dá se to i s malým dítětem. Pláž písčitá. Na pláži jsou 4 páry lehátek s deštníky, je čistá a opatřená popelnicí. Pláž je dlouhá cca 100 m a většinou na ni nikdo není, nebo maximálně třeba 6 lidí.

Filip P., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 03.08.2023, Datum pobytu: 18.7. - 28.7.2023
Oblast: Řecko Řecko, Skiathos, Hotel: Punta (Pounta Area)

Výhled z restaurace 3 fotografie

Celkem: 5.3 Hotel Telis má dvě budovy - dolní a horní. Horní budova - méně výhodná pro toho kdo nemá auto nebo motorku. Balkony jsou ráno nekryté,...

 • 6 Ubytování
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Hotel Telis má dvě budovy - dolní a horní. Horní budova - méně výhodná pro toho kdo nemá auto nebo motorku. Balkony jsou ráno nekryté, nedá se tam snídat. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velmi čisté, pravidelný úklid. Vedoucí uklízeček komunikovala lepší angličtinou a byla vstřícnější než paní na recepci.

Strava
Stravovala jsem se sama. Kdybych chtěla snídani, musela bych sejít do dolní budovy a pak za zpět do ostrého kopce nahoru. Myslím, že nikdo ubytovaný v horní budově tuto službu nevyužíval.

Služby hotelu
Na dvouhvězdičkový hotel dostačující.

Pláž
Na ostrově je velmi dobrá autobusová doprava, kterou je možné využívat k návštěvě blízkých i vzdálenějších pláží. Pláže jsou rozmanité - komfortní se všemi službami, nebo více přírodní.

Na místní pláže v Paraskevi jsem objevila i neobvyklou službu pro vozíčkáře.

Jiřina H., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 30.07.2023, Datum pobytu: 11.7. - 21.7.2023
Oblast: Řecko Řecko, Skiathos, Hotel: Studia Telis (Agia Paraskevi)

rampa pro vozickare 1 fotografie

Celkem: 10 Spokojenost.

 • 10 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost. Zobrazit celou recenzi

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 17.07.2023, Datum pobytu: 30.6. - 11.7.2023
Oblast: Řecko Řecko, Skiathos, Hotel: Pandora (Kolios)

Všechny recenze Řecko - Skiathos