Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Traveleague

Nová švýcarská cestovní kancelář, specialista na ubytování celosvětově, zaměřují se na oblíbené destinace v Německu, Rakousku, Itálii, Maďarsku, České republice, Polsku, Chorvatsku a Slovinsku.

Produktové portfolio zahrnuje ubytování v kategorii 3, 4 a 5 hvězdiček od nenáročné dovolené až po luxusní hotely v segmentech individuálního cestování, apartmánů a kempů, lyžování, sport, wellness a výlety do města až po dovolenou na pláži s all inclusive nabídkami.

Známí hoteloví partneři jako Falkensteiner Hotels & Residences nabízejí prvotřídní služby pro dokonalý pobyt.

Co je pro vás důležité vědět, pokud cestujete se zahraniční CK? Cestovní trh v rámci EU podléhá přísným normám, které vás jako spotřebitele chrání. Smlouva o zájezdu i případné reklamace se vždy řídí zákony země, ve které má daná cestovní kancelář sídlo. Nemusíte se ale ničeho obávat, v rámci bezplatné služby Invia Care vám nabízíme kompletní servis, včetně dodání všech dokumentů v češtině, horké linky po dobu dovolené, pomoci při řešení reklamací se zahraniční CK a dalšího. Všechny zahraniční cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme, mají pojištění proti úpadku a prověřenou kvalitu služeb.

Často kladené otázky