Wygoda Travel

O nás Wygoda Travel je plně licencovaná incomingová & outgoingová cestovní kancelář se sídlem v polském Krakově. Společnost byla založena v roce 2001, a od té doby se neustále rozrůstá. V roce 2012 jsme získali ocenění „Krakowski Dukat“ v kategorii podnikání, za náš rychlý rozvoj a inovace v oblasti cestovního ruchu. V letech 2010 a 2014 jsme získali ocenění „Odys“ za nejlepší kvalitu služeb v Malopolském regionu. Jsme také doporučeným členem Krakovské komory cestovního ruchu.

Cestovní průmysl

Wygoda Travel se zabývá následujícími odvětvími cestovního ruchu: incoming – příjezdová turistika (služby pro skupiny a FIT v Polsku a východní Evropě), lyžařské prázdniny (Alpy), letní prázdniny (Středomoří), cestování na dlouhé vzdálenosti a chartery.

Naše filozofie

Díky dlouholetým zkušenostem na trhu cestovního ruchu, a našim spolehlivým partnerům, poskytujeme profesionální služby, které splňují nejvyšší nároky našich klientů a vždy vyhovují jejich osobním potřebám a zájmům. Náš tým se skládá z lidí, kteří opravdu mají rádi to, co dělají, a jsou odborníky ve svých oborech: jsme kreativní, vysoce kvalifikovaní a oddaní své práci. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem – děláme Vaši cestu příjemnou, odpočinkovou, plnou informací a bezpečí; zároveň Vám pomáháme s personální podporou 24 hodin denně. Usilujeme o uspořádání nejkrásnějších zájezdů, které Vám poskytnou jedinečný zážitek z dovolené.

WYGODA TRAVEL - (zimní turistika)

Jsme předním provozovatelem zimních zájezdů v Polsku, pořádáme lyžařské výlety a poskytujeme komplexní služby:

 • zima - lyžařské výlety (Itálie, Rakousko, Francie)
 • lekce lyžování / snowboardingu s instruktorem
 • zimní incentivní akce a zimní obchodní cesty
 • „Máma a já“ je zimní program s bohatou nabídkou atrakcí pro děti i rodiče
 • léto – dovolená v nejlepších evropských destinacích
 • poznávací zájezdy a pobytově poznávací zájezdy • nabízíme zájezdy letecké, autobusové i s vlastní dopravou

WYGODA TRAVEL INCOMING - (příjezdová turistika)

Poskytujeme profesionální a komplexní služby pro individuální turisty a skupiny, které navštěvují Polsko a země střední Evropy:

 • poznávací zájezdy po Polsku a sousedních zemích
 • rodinné dovolené s programem „Máma a já“
 • poutní cesty
 • pobyty ve SPA centrech, a služby v oblasti zdravotní turistiky – specializované zájezdy na vyžádání
 • incentivní programy a kompletní služby v oblasti obchodního cestovního ruchu (MICE)
 • lokální půldenní a celodenní výlety (Krakov, Vratislav, Varšava, Gdaňsk) organizace dopravy, transferů, stravování, zábavy a dalších služeb 

Proč Wygoda Travel?

Jsme cestovní kancelář, pro kterou je bezpečnost svých klientů jednou z nejvyšších hodnot. Proto pravidelně zvyšujeme také hodnotu naší pojistné garance, staráme se o finanční stabilitu společnosti a 100 % transparentním způsobem předkládáme veškeré údaje o naší činnosti (včetně finanční sféry). Naše činnost je založena na třech hlavních pilířích – nabídce letní (dovolené), zimní (lyžařské dovolené) a příjezdové (Poland Service). To nám umožňuje profitovat jak v létě, tak v zimě, což je pro většinu tour operátorů tzv. mrtvé období. V tabulce vpravo naleznete podrobné informace o naší finanční situaci.

91,8% spokojených klientů (statistiky z dokončených průzkumů) Jako každá společnost děláme chyby, ale většina našich klientů se vrací domů s úsměvem na rtech. Někteří s námi zůstávají po mnoho let. Držitel rekordu byl s námi již na 14 dovolených (a doufáme, že s námi bude opět i letos). Neustále zkoumáme kvalitu našich služeb a pak vyvozujeme závěry a zlepšujeme prvky, které to vyžadují.

Omezujeme záruční smlouvy Záruční smlouvy představují pro provozovatelé zájezdů velké riziko. Někteří z nich jsou na nich bohužel závislí – my jsme je omezili na 19 % všech smluv s dodavateli, díky čemuž naši klienti mohou klidně spát. Proč jsou záruční smlouvy pro cestovní kanceláře nebezpečné, si přečtěte v našem článku pro portál Onet.

Naši klienti jsou dostatečně pojištěni Již několik let spolupracujeme s evropským lídrem mezi pojišťovacími společnostmi – společností Signal Iduna. Naše pojištění je v současné sezoně (2017/2018) na částce 2.734.347,00 PLN. Jedná se o částku o cca 35 % vyšší než v loňském roce, a ve srovnání s našimi kvótami (několik tisíc zákazníků za rok) je 100 % postačující a poskytující našim klientům plné bezpečí.

Dokumenty CK Wygoda travel

Dovolená Wygoda travel 2022 a Last Minute zájezdy Wygoda travel

Chorvatsko Chorvatsko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 14 795 Kč
Itálie Itálie (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 19 °C 20 782 Kč
Polsko Polsko (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 9 °C 4 354 Kč