Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Invia International

Ať už se chystáte na rodinnou dovolenou, či máte v plánu prchnout za hranice všedních dnů, náš mezinárodní tým expertů na cestování vám kdykoliv ušije dovolenou na míru vašim představám. Zkrátka zrealizujeme každé vaše přání.

Cestovní kancelář Invia International sídlí v České republice a plní dovolenkové sny svých klientů také v šesti ostatních evropských zemích. Vznikla jako součást Invia Group a těží z více než 20 let zkušeností cestovní agentury Invia, největšího prodejce zájezdů ve střední Evropě.

Co můžeme nabídnout

Pro své klienty po celém světě pečlivě vybíráme ty nejkrásnější destinace a nejlépe hodnocené hotely. Naší prioritou je vysoká úroveň služeb. Vaše přání je nám rozkazem, ať už toužíte po luxusní exotice, či hledáte dovolenou pro omezený rozpočet. Ke každému cestovateli přistupujeme individuálně a neustále aktualizujeme naši nabídku produktů tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější z vás. Zajišťujeme kompletní balíčky zájezdů na míru včetně dopravy, transferu v destinaci a ubytování. Máte vlastní dopravu? Ve vaší vysněné lokaci vám rádi zařídíme třeba jen rezervaci hotelu.

Proč Invia International?

Nejsme obyčejná cestovní kancelář, dovolenou vám sestavíme podle vašeho gusta. Díky speciálnímu systému dynamických balíčků jsme vám schopni nabídnout nejlepší kombinaci letu a hotelu ve vybraném termínu za nejlepší možnou cenu. Máme pro vás také speciální SOS linku 24/7 denně. Připravíme, přeložíme a digitalizujeme všechny potřebné dokumenty, abyste si svou dovolenou užili absolutně v klidu a pohodě.

Dovolená Invia International 2023 a Last Minute zájezdy Invia International

Bulharsko Bulharsko (11 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 12 °C 9 070 Kč
Řecko Řecko (75 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 17 °C 9 070 Kč
Turecko Turecko (47 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 19 °C 9 924 Kč