Cestovní kancelář Travel Family s.r.o. vznikla v roce 2018 sloučením tří tradičních značek Vítkovice Tours, Viamare a VTT. V roce 2019 pak do této rodiny přibyla ještě další tradiční cestovní kancelář, a to Kovotour Plus. Rodina specialistů na zájezdy tak nyní patří mezi největší cestovní kanceláře v České republice a představuje silnou a stabilní společnost. Téměř 30 let doprovází své klienty na pohodové a spokojené dovolené. Na Invia si můžete vybrat z celé široké nabídky zájezdů Vítkovice Tours (specialista na Chorvatsko), Viamare (specialista na Řecko a řecké ostrovy) , VTT (specialista na Kypr) a Kovotour Plus (specialista na Černou Horu, Albánii a Bulharsko), a to bez navýšení ceny a pohodlně z vašeho telefonu či počítače. Jednoduše odkudkoli

Jaké zájezdy CK Travel Family nabízí?

CK Travel Family nabízí v rámci svých čtyř značek mnoho typu zájezdů a dovolenkových pobytů. Vyberete si v rámci výhodných nabídek Last Minute i First Minute, můžete jet k moři i na lyže, užijete si relaxační pobyt. Pojedete buď autem, autobusem, nebo letecky (odlety z Prahy, Brna a Ostravy). K vybraným odletům do Řecka a na Kypr z letiště v Praze vás pohodlně dopraví až z 88 míst ČR. Pro děti provozuje Travel Family několik oblíbených Neptun klubů i kluby se speciálním programem pro seniory 55+. Pro náročné je k dispozici síť luxusních hotelů a pobyty all inclusive. Termín zájezdů je možné přizpůsobit vašim potřebám.

Do jakých zemí můžete s CK Travel Family cestovat?

CK Travel Family přináší pestrý výběr letních, zimních i celoročních zájezdů. Populární jsou zejména přímořské destinace jako ChorvatskoŘecko a řecké ostrovyKyprBulharskoČerná HoraAlbánieSlovinsko či Itálie. Na lyže se s CK Travel Family jezdí do Rakouska, celoročně si odpočinete při relax pobytech v České republice, v Maďarsku nebo na Slovensku. Kompletní nabídku Travel Family najdete na stránkách Invia.

Dovolená Travel Family 2022 a Last Minute zájezdy Travel Family

Černá Hora Černá Hora (8 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 15 °C 3 420 Kč
Česká republika Česká republika (10 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 1 140 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (247 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 15 °C 241 Kč
Itálie Itálie (25 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 16 °C 707 Kč
Maďarsko Maďarsko (16 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 1 490 Kč
Rakousko Rakousko (23 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 724 Kč
Řecko Řecko (112 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 17 °C 9 623 Kč
Slovensko Slovensko (13 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 769 Kč
Slovinsko Slovinsko (22 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 14 °C 1 266 Kč