Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Nejste si jistí, kam můžete vycestovat a za jakých podmínek? Pečlivě sledujeme situaci ve všech oblíbených destinacích a pravidelně aktualizujeme informace, abyste se mohli snadno zorientovat a vycestovat bez starostí.

Aktuální info o cestování

First Minute sleva na letní dovolenou 2021 za včasný nákup

Dovolená na další rok není tak daleko, jak se může zdát. Vyberte si pečlivě už teď z více než 300 katalogů na First Minute léto 2021. Nabídka je momentálně nejširší a ceny nejpříznivější. Dáte přednost Řecku nebo Turecku, Bulharsku nebo poznat krásy České republiky?

First Minute zájezdy - dovolená 2021 u moře

Černá Hora Černá Hora (95 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 14 °C 2 490 Kč
Francie Francie (4 224 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota moře: 14 °C 658 Kč
Kypr Kypr (141 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 21 °C 11 509 Kč
Maďarsko Maďarsko (457 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 605 Kč
Německo Německo (929 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 4 °C 699 Kč
Polsko Polsko (351 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C Teplota moře: 4 °C 610 Kč
Rakousko Rakousko (2 411 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 405 Kč
Slovensko Slovensko (330 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 372 Kč
Slovinsko Slovinsko (170 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 12 °C 730 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (212 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 22 °C 11 390 Kč
Španělsko Španělsko (591 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 13 °C 6 720 Kč

First Minute slevy od všech CK – Garance nejnižší ceny!

First Minute dovolená 2021 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách nebo na pobočkách kterékoli banky.

Aktualizovaná nabídka First Minute Invia zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Další služby Invia

Invia nabízí zájezdy (First Minute, Last Minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa. Služby nabízíme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.