First minute léto 2024

Vyberte si s předstihem dovolenou na léto 2024. Máme zájezdy do celého světa, včetně obrovského výběru do Řecka, Turecka, Egypta a dalších zemí. Hlavní výhody first minute jsou obrovská nabídka, nejlepší ceny a další akce.

Největší výběr

Největší výběr

Díky first minute získáte největší výběr z nabídky zájezdů. Vybíráte totiž jako první!

Nejlepší ceny

Nejlepší ceny

Do kvalitních a oblíbených hotelů lepší ceny, než ty first minutové neseženete! Vyplatí se.

Speciální slevy

Speciální slevy

Na mnoho first minute zájezdů se vztahují i speciální slevy a akce - například dítě zdarma.

Nízká záloha

Nízká záloha

Nízké zálohy na většinu zájezdů. U zahraničních CK exkluzivně na Invia jenom 990 Kč / os.

Nejoblíbenější first minute 2024 destinace

Jaká místa budou nejoblíbenější pro dovolenou v roce 2024?
Zcela jistě budou bodovat Řecko, Turecko a Egypt, které jsou synonymem pro pohodovou leteckou dovolenou s all inclusive.

Odlety z regionálních letišť

Kromě nejoblíbenějšího letiště Praha, nabízíme i dovolenou s odlety z dalších českých mezinárodních letišť. Nebo možná máte to štěstí, že máte blízko i další zahraniční letiště jako například Vídeň, Bratislavu nebo Katowice.

Naše tipy na další destinace

Vyberte si ze spousty dalších destinací, kde zažijete v létě skvělou dovolenou. Ať už to jsou zajímavé menší státy jako KyprMalta a Černá Hora nebo blízká exotika v podobě Kanárských a Kapverdských ostrovů. Stejně hezkou dovolenou můžete prožít i u našich sousedů - na horách v Rakousku či na Slovensku nebo u čím dál oblíbenějšího polského Baltu.

Všechny first minute destinace

Výhodný first minute zájezd pro vás máme prakticky do každého státu na světě! Rozhodně se nemusíte držet při zemi, protože exotické destinace jako například Maledivy mají sezónu po celý rok. Přesvědčte se: